noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

Samsung Giphy به شما کمک میکند تا با Blue Bubble آیفون مقابله کنید

نویسنده: sammobile ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸ ب.ظ مشاهده: ۳۹۶ بار
Samsung Giphy به شما کمک میکند تا با Blue Bubble آیفون مقابله کنید

Samsung Giphy به شما کمک میکند تا با Blue Bubble آیفون مقابله کنید 

Samsung Giphy : آیا تا به حال شده به یک آیفون پیام داده باشید و در پاسخ یک پیام برای شما فرستاده شده و از برند گوشی هوشمند شما انتقاد کند؟ آیا تا به حال توسط یک کاربر آیفون به علت اعلان های های سبز پیامک دادن مورد نکوهش قرار گرفته اید و پس از آن به فکر راه چاره ای افتاده اید؟ به همین خاطر سامسونگ اخیرا صفحه ی تازه ای باز کرده که مملو از گیف های سبز رنگ بوده تا از سبز بودن پیام و گیف ها در صفحه ی آیفون دیگر سرزنش نشده و با هشتگ GreenDontCare# از فرستادن گیف های سبز رنگ ، به برند گوشی خود افتخار کنید. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
برای اینکه از این مساله آگاهی بیشتری پیدا کنید شاید لازم باشد بدانید گاهی زمانی که از گوشی اندرویدی به iOS پیام بفرستید ، اعلان ها به جای اینکه آبی باشند در صفحه ی آیفون به رنگ سبز به نمایش در می آیند. البته پیام ها به طور متفاوت به نمایش در نیامده و آنچنان فرقی با پیام های فرستاده شده توسط آیفون ندارند ، فقط اینکه سبز هستند. سیستم عامل iOS زمانی که از سیستم عامل اندروید پیامی دریافت کند ، رفتاری متفاوت نشان داده و کمی آن پیام ها را به صورت متفاوت به نمایش می گذارد که البته امکان دارد بسیاری متوجه این تفاوت نشده باشند. اما برخی از کاربران آیفون نسبت به این مساله واکنش نشان داده و سیستم عامل اندروید را پایین تر از iOS دانسته اند ، اما سامسونگ با همکاری گوگل تصمیم گرفته تا با استفاده از چندین گیف سبز ، رفتار سیستم عامل iOS را مورد نکوهش و نوعی تمسخر قرار دهد. 
 
در کنار دیگر شرکت های اندرویدی این تنها سامسونگ بوده که بارها و بارها آیفون ها و حتی خود شرکت اپل را مورد تمسخر قرار داده و حتی تبلیغ هایی را طراحی کرده که تصمیمات اپل را نکوهش نموده که البته باید گفت که با این همه ، تصمیم اپل را در حذف جک 3.5 میلیمتری در مورد نوت 10 گرفته و پرچمدار تازه ی خود را بدون این جک ارائه کرده است. اما این بار سامسونگ از کاربران خود خواسته تا در برابر این تمسخرها قرار گرفته و توسط صفحه ی Giphy به سبز بودن اعلان های خود در iOS و متفاوت بودن آن افتخار کنند. 
 
پس در آخر اگر تا به حال ،کاربر آیفونی قصد داشت با شما مقابله کند و هنوز این اتفاق برای شما نیفتاده ، بهتر است خود را برای آن آماده کنید. بهتر است تا وقت دارید به صفحه ی Samsung Giphy رفته و چند سلاح الکترونیکی برای خود بردارید. زمانش رسیده که با آیفون ها مقابله کنیم. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید