noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

با استفاده از Samsung DeX نوت 10 با دیگران تماس بگیرید

نویسنده: sammobile.com ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴ ق.ظ مشاهده: ۲۹۲ بار
با استفاده از Samsung DeX نوت 10 با دیگران تماس بگیرید

" کاربران Galaxy Note 10 این قابلیت را خواهند داشت تا به تمامی اپلیکیشن ها به خصوص تماس ها دسترسی داشته و توسط کامپیوتر شخصی خود و Samsung DeX نوت 10 با دیگران تماس بگیرند " 
 
سامسونگ با همکاری با مایکروسافت کاری کرده که در حین استفاده از نوت 10 و کامپیوتر بتوانید به ویژگی های منحصر به فردی دسترسی داشته باشید و اکنون با گذشت یکسال سامسونگ اعلام کرده که می توانید توسط کامپیوتر خود با دیگران تماس تلفنی برقرار کنید. سامسونگ در نمایشگاه آنپکد روز چهارشنبه اعلام نمود که از این پس می توانید با استفاده از Samsung DeX نوت 10 به تمامی اپلیکیشن های روی گوشی دسترسی داشته و همینطور تماس های تلفنی برقرار کرده و به تماس های دریافتی نیز پاسخ دهید. می توانید از حالت DeX استفاده نموده تا تمامی اپلیکیشن ها را بر روی سیستم خود اجرا کنید. پس از این به بعد می توانید برای انجام کار از حالت DeX استفاده نموده تا کنترل بیشتری بر امور داشت ، با تماس های دریافتی پاسخ داده و عکس ها وی ویدیوی ها را بر روی نمایشگری بزرگ به نمایش بگذارید. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
ویژگی یا حالت DeX در سال 2017 ارائه شد ، ویژگی که به شما این امکان را میداد تا در حالت دسکتاپ و با استفاده از کیبورد و ماوس از اپلیکیشن های روی گوشی استفاده نمایید. اما آخرین و جدیدترین نسخه ی DeX در نوت 10 ، رابطه ی نزدیک ترین رت بین اندروید و ویندوز ایجاد کرده تا بتوان به صورت حقیقی اپلیکیشن ها را بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ اجرا نمود. ارتباط نزدیک ایجاد شده ، موجب شده تا به راحتی و تنها توسط Drag and Drop فایل ها را بین دو سیستم عامل به اشتراک گذاشت. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید