noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

High performance سامسونگ در نوت 10 ، سرعت دستگاه را افزایش می دهد

نویسنده: sammobile.com ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶ ق.ظ مشاهده: ۲۹۶ بار
High performance سامسونگ در نوت 10 ، سرعت دستگاه را افزایش می دهد

High performance سامسونگ : همه ی گوشی های سامسونگ در چند سال گذشته، با گزینه های مختلف ذخیره ی باتری عرضه شدند که امکان بهبود وضعیت باتری را برای مصرف کننده فراهم می کردند. گزینه های ذخیره ی شارژ باتری با گذر زمان دستخوش تغییر شدند. در دستگاه های جدید سامسونگ، چهار گزینه برای مدیریت انرژی دستگاه وجود دارد که کاربر می تواند یکی از آن ها را انتخاب کند. چهار گزینه ی موجود عبارتند از: Optimized mode، medium power،  maximum power و high performance. 

High performance سامسونگ


گزینه High performance سامسونگ به دستگاه اجازه می دهد تا نسبت به گزینه های دیگر عملکرد بهتری داشته باشد. تا قبل از Galaxy S10، این گزینه تنها باعث می شد که صفحه نمایش نور بیشتر و رزولوشن بهتری داشته باشد. در واقع این گزینه تغییر خاصی ایجاد نمی کرد تا آن که سامسونگ آن را بروزرسانی کرد و حالا با قرار دادن گوشی در این وضعیت سرعت دستگاه نسبت به سایر گزینه ها بیشتر می شود. 
اسکرین شات های زیر، گزینه ی high performance را در S10+ (تصویر سمت چپ) و در Note 10+ نشان می دهد. توجه داشته باشید که در نوت 10 پلاس علاوه بر روشنایی صفحه نمایش و رزولوشن، سرعت بیشتر سیستم نیز ذکر شده است. گزینه ی  high performance در گوشی S10 یا S9 بیهوده است اما سامسونگ این مسئله را در  Note 10/10+ اصلاح کرده است. 
عکس
قبل از آن که قابلیت high performance را در نوت 10 و نوت 10 پلاس فعال کنید، باید بدانید شما تاثیر زیادی در عملکرد گوشی یا باتری دستگاه احساس نمی کنید. برنامه ها با همان سرعت نصب و اجرا می شوند، رابط کاربری روان تر نمی شود و بازی ها بهتر اجرا نمی شوند. شاید در بنچ مارک تغییر خاصی وجود داشته باشد اما در عمل کاربر تغییر خاصی احساس نمی کند. شاید سامسونگ با عنوان کردن سرعت بیشتر سیستم خواسته تا این گزینه با بالا بردن روشنایی صفحه زیاد مضحک به نظر نیاید. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


اگر می خواهید گزینه ی high performance را در نوت 10 و نوت 10 پلاس فعال کنید، وارد تنظیمات شوید بر روی Device care ضربه بزنید و Battery را انتخاب کنید و سپس بر روی Power mode ضربه بزنید. در آنجا گزینه ی High performance را انتخاب کنید و دکمه ی Apply را بفشارید. همچنین می توانید از کلید آن در کرکره ی اعلانات استفاده کنید.
 

    نظر خودتان را ارسال کنید