noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

Google Lens برای گوشی‌های سامسونگ عرضه شد

نویسنده: ghatreh.com ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۴:۴۴ ب.ظ مشاهده: ۳۷۹ بار
Google Lens برای گوشی‌های سامسونگ عرضه شد

Google Lens برای گوشی‌های سامسونگ عرضه شد

 
در طول چند روز گذشته مشخص شد که سرویس Google Lens به گوشی‌های اندرویدی بیشتری اضافه می‌شود. حالا مشخص شده که این قابلیت به گوشی‌های گلکسی اس ۸، گلکسی اس ۸ پلاس، گلکسی اس ۹، گلکسی اس ۹ پلاس و گلکسی نوت ۸ اضافه می‌شود.
پایگاه خبری ریشه: 
کاربران با استفاده از Google Lens می‌توانند دوربین گوشی خودشان را روی سوژه‌های مختلف بگیرند و اطلاعات مختلفی درباره آن‌ها به دست بیاورند. مثلا گوگل لنز می‌تواند تابلوها را ترجمه کند یا اطلاعاتی از یک مکان مخصوص به کاربران بدهد. گوگل لنز برای جست‌وجوی اطلاعات مختلف هم مورد استفاده قرار میگیرد.
 
سرویس Google Lens در طول ماه‌ّهای آینده روی گوشی‌های سونی، موتورولا، سونی، هواوی و نوکیا هم فعلا خواهد شد. گفته شده این ویژگی روی گوشی‌های پرچم‌دار اندرویدی قرار میگیرد. همچنین مشخص شده گوگل لنز برای گوشی‌های آیفون هم فعال شده است.
 
سرویس Google Lens در ابتدای برای گوشی‌های پیکسل معرفی شده بود، اما شرکت گوگل تصمیم گرفت که آن را برای محصولات دیگر بازار هم منتشر کند. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که استقبال از گوشی‌های پیکسل چندان زیاد نبود و این گوشی‌ها در دو سال گذشته تنها ۴ میلیون دستگاه فروش داشته‌اند.

    نظر خودتان را ارسال کنید