noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

Gear S4 با قابلیت اتصال LTE در دست ساخت است

نویسنده: toranji.ir ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹ ق.ظ مشاهده: ۵۹۶ بار
Gear S4 با قابلیت اتصال LTE در دست ساخت است

Gear S4 با قابلیت اتصال LTE در دست ساخت است

Gear S4 مدتی بود که اکثر شرکت های اندرویدی به تولید ساعت های هوشمند می پرداختند اما حالا تعداد آن ها خیلی کم و همان ها هم کم مدل شده اند! سامسونگ با ارایه طراحی جدید در گیر اس 2 و آن لبه چرخان واقعا ما را غافلگیر کرد و این یکی از منحصر به فردترین طراحی هایی بود که پس از گلکسی اس 6 اج از سامسونگ دیده بودیم. سال گذشته گیر اسپرت ارایه شد و برخی فکر کردند شاید سامسونگ دیگر نخواهد خانواده گیر اس (Gear S) را که خانواده پرچمدار ساعت های هوشمند این شرکت است را توسعه دهد اما حالا می بینمی که شایعات درباره ساعت هوشمند Gear S4 با کد Galileo و قابلیت اتصال LTE به گوش می رسد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاهی به این شایعه داشته باشیم.
 
 
هم اکنون که با شما صحبت می کنیم هنوز اطلاعات زیادی درباره ساعت هوشمند سامسونگ Gear S4 در دسترس نیست اما اینقدر می دانیم که کد توسعه آن Galileo است و مدل عددی آن SM-R800 خواهد بود. گفته می شود این ساعت هوشمند قابلیت اتصال مستقل به شبکه LTE یا همان نسل چهارم مخابراتی را دارد که موضوع جدیدی نیست و ساعت های قدیمی تر سامسونگ نیز این قابلیت را داشته اند.
 
تقریبا یک ماه پیش بود که خوانیدم Gear S4 با مدل عددی SM-R800 در دست توسعه است و از پیشرفت های مورد انتظار در جدیدترین ساعت هوشمند سامسونگ می توان به پیشرفت در زمینه پایش بهتر فعالیت های ورزشی و عمق خواب است. حدس دور از انتظاری نیست که حسگر فشار خون به کار رفته در گلکسی اس 9 در گیر اس 4 نیز دیده شود! نظر شما چیست؟ درباره زمان معرفی ساعت هوشمند گیر اس 4 سامسونگ در دست نیست اما چارک پایانی سال 2018 حدسی است که سم موبایل میزند و ما اما می گوییم شاید همزمان با گلکسی نوت 9 شاهد معرفی این ساعت باشیم! شما چطور فکر می کنید؟ اصلا منتظر معرفی این ساعت هستید!؟

نظر خودتان را ارسال کنید