noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

Galaxy View سامسونگ بروزرسانی LinageOS 15.1 را دریافت میکند

نویسنده: سامسونگیا ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳ ب.ظ مشاهده: ۱۸۰ بار
Galaxy View سامسونگ بروزرسانی LinageOS 15.1 را دریافت میکند

 • Galaxy View سامسونگ بروزرسانی LinageOS 15.1 را دریافت میکند

  در زمانی که سایز نمایشگرهای گوشی های هوشمند مدام در حال تغییر است و تبلت ها کم و بیش تغییر خاصی در ابعاد نمایشگر هایشان ایجاد نشده و سایز صفحاتشان از 7 تا 10 اینچ بوده و هست ،در اواخر سال 2015 SAMSUNG Galaxy View, با نمایشگری 18.4اینچی با وضوح تصویر 1080P معرفی گردید. اکنون خبری مبنی بر اینکه شرکت سامسونگ بروزرسانی این دستگاه را از سر گرفته با ارائه LinageOS که با OREO 8.1 راه اعلام شده است تا جانی تازه به این دستگاه بدهد.

  Galaxy View

  این دستگاه ابتدا با اندروید LOLLIPOP 5.1 ارائه شد و پس از آن هیچ بروز رسانی خاصی برایش ارائه نگردید و آخرین آپدیت برمیگردد به 7 مارس 2017. طرفداران بسیارِ این تبلت غول آسا همیشه آرزوی یک بروز رسانی کامل برای دستگاهشان را داشتند و هیچوقت آن را دریافت نکردند و آخرین بروزرسانی, CyanogenMod 13 بود که توسط اندروید marshmallow راه اندازی و بوسیله XDA و DEADMAN 96385 ساخته شده بود. حالا DEADMAN با اعلام اینکه می خواهد LinageOS 15 را ارائه نماید , به گونه ای آرزوی دارندگان این دستگاه را برآورده کرده است. البته باید اضافه کنیم که این بروزرسانی جدید هنوز بصورت رسمی منتشر نشده است.

  Galaxy View

  از آنجایی که نگارشی که لینک آن در ذیل قابل دسترسی می باشد , بصورت آزمایشی ارائه شده ممکن است در ابتدا با آن به مشکل بربخورید , زیرا مقداری مشکل در این نرم افزار وجود دارد که نیاز به رفع شدن دارند. با این حال خالی از لطف نیست اگر این بروز رسانی را دریافت نمایید.

  نظر خودتان را ارسال کنید