noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

Galaxy S10 نقره ای رنگین کمانی

نویسنده: sammobile ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴ ب.ظ مشاهده: ۳۷۹ بار
Galaxy S10 نقره ای رنگین کمانی

اگر از فقدان رنگ قرمز کاردینال گوشی S10 در کشورتان ناراحت بودید، باید بدانید Galaxy S10 نقره ای رنگین کمانی هم در کشورتان موجود نخواهد شد؛ مگر این که در هنگ کنگ زندگی کنید. سامسونگ Galaxy S10+ را به رنگ نقره ای رنگین کمانی در هنگ کنگ به بازار روانه کرد. این طیف جدید از رنگ نقره ای فعلاً فقط برای S10+ در نظر گرفته شده، در حالی که رنگ قرمز کاردینال برای هر دو مدل S10 و S10+ موجود شد و به زودی S10e هم با این رنگ به بازار می آید. 

Galaxy S10 نقره ای رنگین کمانی هم مثل سفید رنگین کمانی S10 حالت چند رنگ دارد که از طیف های مختلف سفید و قرمز تشکیل می شد. رنگ نقره ای جدید این گوشی برای کسانی مناسب است که از رنگ های معمولی سفید و مشکی خسته شده اند و دوست دارند تلفن همراهشان رنگ خاصی داشته باشد. اما متاسفانه این رنگ تنها در هنگ کنگ در دسترس خریداران قرار گرفته است و تعداد آن کاملاً محدود است. 

Galaxy S10 نقره ای رنگین کمانی

 
galaxy-s10-silver
طبق معمول، احتمالاًخیلی از کسانی که قبل تر از ورود این ورژن ها به بازار، S10 خریده اند از خرید خود پشیمان شده اند. در این صورت شاید تعداد محدود این ورژن بتواند کمی احساس ناراحتی آن ها را کاهش دهد. خوشبختانه رنگ نقره ای از ابتدا برای نوت 10 در نظر گرفته شده؛ هرچند این رنگ نمی تواند انتظارات هواداران را برای تغییرات ظاهری نوت 10 برآورده کند. 
 
نوت 9 اصلی و تقلبی را چطور تشخیص دهیم

نظر خودتان را ارسال کنید