noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

Galaxy Note 10 فاقد جک هدفون و هر دکمه ای بر روی بدنه

نویسنده: sammobile.com ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱ ق.ظ مشاهده: ۳۳۶ بار
Galaxy Note 10 فاقد جک هدفون و هر دکمه ای بر روی بدنه

Galaxy Note 10 فاقد جک هدفون و هر دکمه ای بر روی بدنه

اخبار جدیدی از پرچم دار آتی سامسونگ منتشر شده که خبر از نبود جک هدفون و دکمه های فیزیکی بر روی دستگاه می دهد. بنا بر این گزارش سامسونگ جک 3.5mm هدفون را از Galaxy Note 10 حذف خواهد کرد. و همچنین هیچ دکمه ای بر روی آن باقی نخواهد گذاشت. 
بنابراین اگر اطلاعات به دست آمده صحت داشته باشد، Galaxy Note 10 جک هدفون نخواهد داشت. همچنین هیچ دکمه ای برای خاموش و روشن کردن، تنظیم صدا و Bixby نخواهد داشت. 

نوت 9 اصلی و تقلبی را چطور تشخیص دهیم

 
Android Police یکی از منابع معتبر نزدیک به سامسونگ، ادعا کرد سامسونگ قصد ندارد در پرچم دار بعدی خود از جک هدفون استفاده کند. سامسونگ قدرتمندترین کمپانی تولید کننده ی دستگاه های اندرویدی است و تا به حال از جک هدفون در تمام پرچم دارانش استفاده کرده است. البته اخیراً گوشی های میان رده ای وجود داشتند که فاقد جک هدفون بودند. Galaxy Tab S5e هم جک هدفون ندارد. شایان ذکر است سامسونگ در گلکسی فولد هم جک هدفون تعبیه نکرده بود. 
باید توجه داشت، هیچکدام از این دستگاه ها به اندازه ی گلکسی نوت به فروش نمی رسند. بنابراین عکس العمل بیشتری برای این حرکت سامسونگ شاهد خواهیم بود. شاید سامسونگ قصد قطبی سازی دارد. طرفدارن سامسونگ حتماً نقد و بررسی های زیادی خواهند کرد. بهترین راه راضی نگه داشتن مشتریان اینست که سامسونگ به خریداران Galaxy Note 10 ، ایربادز هدیه دهد. این کمپانی در مورد S10 نیز همین کار را کرد. 
در این گزارش آمده که این دستگاه فاقد هرگونه دکمه ای، اعم از دکمه ی پاور، صدا و Bixby  خواهد بود. احتمالاً در محل دکمه ها سنسورهای حساس به فشار تعبیه می شوند که مثل دکمه عمل می کنند. شاید سامسونگ بخواهد در مورد S11 هم همین کار را بکند. 
این تغییرات به سامسونگ اجازه می دهد تا دستگاه های باریک تر و ظریف تری طراحی کند. نبود جک هدفون، فضا را برای باتری بزرگ تر فراهم می سازد. ایده ی طراحی ظریف نوت 10 با صفحه نمایش 6.75 اینچی و S Pen بدون جک هدفون و دکمه اصلاً بد به نظر نمی رسد. امکان دارد این اطلاعات بر اساس نمونه ی نخست نوت 10 منتشر شده باشد. نمونه ی نخست تا تولید انبوه راه زیادی دارد و احتمال وقوع هر تغییری وجود دارد. این که سامسونگ دیگر از جک هدفون استفاده نمی کند، خبری است که سال ها شنیده ایم، اما با عرضه ی دستگاه هایی بدون جک هدفون کم کم آن را باور کردیم. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید