noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

FaceApp چیست ؟ چگونه از ویرایشگر عکس مشهور استفاده کنیم؟

نویسنده: techradar ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۴ ب.ظ مشاهده: ۳۷۱ بار
FaceApp چیست ؟ چگونه از ویرایشگر عکس مشهور  استفاده کنیم؟

FaceApp چیست

FaceApp چیستا ? گر صفحات شبکه های مجازی پر شده از عکس های پیری و جوانی و جنسیت مخالف، خونسرد باشید با FaceApp طرف هستید. این برنامه ی مشهور ویرایش عکس به شما اجازه می دهد فقط با فشار دادن یک دکمه چهره ی خودتان را تغییر بدهید. 

FaceApp می تواند عکس های واقعی از پیری و جوانی و جنسیت مخالف شما، اعضای خانواده ی شما و دوستانتان بسازد. این برنامه رایگان است اما برخی از ویژگی ها نیازمند پرداخت هستند. نگرانی هایی در مورد امنیت و حریم شخصی و چگونگی جمع آوری داده ها از سوی برنامه وجود دارد، بهتر است اول شرایط را با دقت بخوانید و بعد از این برنامه استفاده کنید. 
FaceApp را هم در سیستم عامل اندروید می توانید داشته باشید و هم در iOS. می توانید این برنامه را  صورت مستقیم از اپ استور اپل و پلی استور گوگل دانلود کنید. مثل هر برنامه ی دیگری آن را نصب کنید. شاید برای استفاده از برنامه به ثبت نام و یا اثر انگشت احتیاج داشته باشید.
رابط کاربری FaceApp، استفاده از آن را بسیار راحت کرده است. می توانید هم عکسی که با دوربین می گیرید و هم عکسی که از قبل دارید را ویرایش کنید. از صفحه ی خانه ی FaceApp  هم می توانید به راحتی عکس ها را وارد کنید. 

FaceApp چیست

هنگامی که یک عکس را انتخاب می کنید، آن را در حالت عادی مشاهده می کنید اما با غلتیدن بر روی فیلترهای مختلف می توانید فیلترهای جوانی، پیری، زن ، مرد، لبخند و غیره را ببینید. فیلترهای لبخند دهان شما را کمی باز می کنند و دندان هایتان را نشان می دهند و همچنین پوست شما را صاف و شفاف می سازند. فیلترهای زن و مرد هم شامل ویژگی های زنانه و مردانه هستند. جالب ترین فیلترها، پیری و جوانی هستند که صورت شما را چروک می کنند و یا شما را به شکل نوجوان در می آورند. 
اگر به سمت چپ بروید، گزینه های GIF و کلاژ را می بینید؛ می توانید از فیلترهای مختلف گیف و کلاژ تهیه کنید و به اشتراک بگذارید. 

FaceApp چیست

بعد از آن که شاهکارهای خود را خلق کردید، آیکون به اشتراک گذاری پدیدار می شود. فلش رو به پایین برای ذخیره کردن عکس در گوشی است. گزینه های اینستاگرام، فیسبوک، توییتر و واتساپ موجود هستند. این برنامه اخیراً به ورژن 3.4 به روزرسانی شده که دارای فیلترهای بیشتری است اما برای فعال شدن آن ها باید پرداخت انجام دهید. فیلترهای جدید، پوست شما را صاف می کنند، برای شما ریش می گذارند و غیره. استفاده از فیلترهای جدید 20 دلار هزینه دارد. ارتقای برنامه به ورژن پولی، تبلیغات را حذف می کند و دیپر علامتی زیر عکس ها ظاهر نمی شود. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

    نظر خودتان را ارسال کنید