noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

Bixby Voice و تأکید سامسونگ بر آن در MWC

نویسنده: sammobile.com ۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۶ ب.ظ مشاهده: ۳۵۹ بار
Bixby Voice و تأکید سامسونگ بر آن در MWC

Bixby Voice و تأکید سامسونگ بر آن در MWC

شرکت سامسونگ برای اطمینان از اینکه بازدیدکنندگان MWC خواهند فهمید که اکنون Bixby Voice از زبان اسپانیایی نیز پشتیبانی می‌کند از هیچ هزینه‌ای فروگذار نکرده است و چندین مغازه‌یHola Bixby Experience (آزمایش Bixby) در اطراف بارسلون برپا نموده که به طرز بسیار قابل توجهی روبه‌روی محل قبلی رونمایی پرچم‌دار اپل Passeig de Garcia، که در یک ماه اخیر به دلیل بازسازی تعطیل شده، قرار گرفته‌اند. 
مغازه‌های Hola Bixby Experience مملو از آخرین دستگاه‌های سامسونگ هستند از اثاثیه‌ی هوشمند گرفته تا گوشی‌های هوشمند. دکوراسیون این مغازه‌ها به طوری چیده شده که چگونگی عملکرد Bixby در یک خانه‌ی هوشمند، در حال حرکت و یا در اداره را به خوبی به نمایش می‌گذارد. مشتریان همچنین از این امکان برخوردارند که خودشان تکنولوژی‌های موجود در این مغازه‌ها را امتحان کرده و با زبان بومی خود با دستیار Bixby به تعامل بپردازند.
سامسونگ هفته‌ی گذشته Bixby Voice را برای پنج زبان جدید شامل انگلیسی (بریتانیایی)، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی و البته اسپانیایی، عرضه کرد. البته یک مشکل کوچک وجود دارد: برای اینکه بتوانید با Bixby کار کنید باید از یک گوشی Galaxy استفاده کنید که به Android 9 Pie مجهز باشد. علاوه بر این باید ورژن 2.0.52.14 برنامه‌ی Bixby را نصب کرده باشید. در فروشگاه‌های مذکور می‌توانستید این ویژگی را همراه با گوشی Galaxy S10 امتحان کنید هرچند هنوز از نسخه‌ی امتحانی Galaxy Fold خبری نیست و تنها می‌توانید از پشت شیشه و از فاصله‌ای یک متری به آن خیره شوید!
 

    نظر خودتان را ارسال کنید