noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

Beocreate 4 اسپیکرهای معمولی را به اسپیکر هوشمند تبدیل می کند

نویسنده: farnet.ir ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹ ب.ظ مشاهده: ۴۷۳ بار
Beocreate 4 اسپیکرهای معمولی را به اسپیکر هوشمند تبدیل می کند

Beocreate 4 اسپیکرهای معمولی را به اسپیکر هوشمند تبدیل می کند

 
Bang & Olufsen با HiFiBerry همکاری محصول جدیدی را به نام Beocreate 4 معرفی کرده که به کمک آن و کمی دانش می‌توانید هر اسپیکری را به اسپیکر هوشمند تبدیل کنید.
 
بورد Beocreate 4 Channel Amplifier یک بورد  ترکیبی است که برای پخش موزیک از اسپیکرهای معمولی طراحی شده است. این بورد می‌تواند به صورت مستقل به شکل یک آمپلی‌فایر دیجیتال فعالیت کند اما برای فعال کردن قابلیت‌های وای‌فای و بلوتوث آن به یک رزبری پای نیاز دارید.
 
Beocreate 4 دارای آمپلی‌فایر 4 کاناله (2 کانال 30 وات و 2 کانال 60 وات) است و انرژی مورد نیاز آن نیز از یک منبع تغذیه خارجی 12 تا 24 ولت تامین می‌شود. به گفته HiFiBerry این بورد می‌تواند اسپیکرهای 4 تا 8 اهمی را با نرخ نمونه‌برداری تا 192 کیلوهرتز درایو کند؛ تنها کافیست تا رزبری پای را به این آمپلی‌فایر متصل کنید و هیچ نیازی به لحیم‌کاری وجود ندارد. Beocreate 4 همچنین با یک نرم‌افزار برای فعال کردن اسپیکرهای مختلف همراه است و امکان پخش موسیقی از طریق بلوتوث، Airplay اپل یا اسپاتیفای را ممکن می‌کند. به گفته HiFiBerry این نرم‌افزار اپن سورس و رایگان بوده و در آینده قابلیت‌های جدیدی به آن افزوده خواهد شد.
 
به این ترتیب Beocreate 4 بیشتر برای افراد با تجربه و علاقمند به دستکاری تجهیزات طراحی شده است با این‌حال حرکت خوبی از جانب B&O برای جان بخشیدن به اسپیکرهای قدیمی این شرکت مثل CX100 و CX50 محسوب می‌شود.
Beocreate 4 حالا با قیمت 189 دلار در دسترس است اما گزینه‌های مشابه ارزان‌تر دیگری مثل Chromecast Audio گوگل نیز با قیمت 25 دلار وجود دارند.

    نظر خودتان را ارسال کنید