noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

A6 Plus لو رفت ، طراحی شبیه به گلکسی J پرو

نویسنده: toranji.ir ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۷ ب.ظ مشاهده: ۴۰۵ بار
A6 Plus لو رفت ، طراحی شبیه به گلکسی J پرو

A6 Plus لو رفت ، طراحی شبیه به گلکسی J پرو

دیروز بود که دوربین دوگانه A6 Plus با شایعه ای تایید شد. در آن شایعه که همچنین دوربین سلفی تکی و نمایشگر کم حاشیه تایید شده بود اما چون دستگاه درون یک قاب قرار داشت نمی توانستیم درباره جنس بدنه نظر بدهیم. حالا دو بندر جدید، رنگ های A6 Plus را به ما نشان می دهند و طراحی و جنس بدنه پشتی در آنها مشخص است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا این رندرها را ببینیم.

a6-plus-1
قطعا اگر شما هم محصولات سامسونگ را بشناسید با دیدن این رندر به یاد خانواده گلکسی چی پرو افتاده و دچار تناقض می شوید! این اگر یک عضو از خانواده تماما شیشه ای A6 Plus است پس چرا بدنه آلومینیومی شبیه به گلکسی چی پرو دارد؟ خب در پاسخ خیلی ساده، کوتاه و قانع کننده باید بگوییم، سامسونگ است دیگر!
 
هر چند طراحی گلکسی A6 پلاس با دوربین دوگانه و نمایشگر Infinity Display شباهت های وسوسه کننده ای برای خریداران رده میانه اقتصادی با گلکسی اس 9 پلاس دارد و نمی توان ایراد خاصی به آن وارد داشت اما تفاوت با طراحی کلی خانواده گلکسی A می تواند جالب باشد.

A6 Plus


a6-plus-2

رنگ های گلکسی A6 پلاس 2018 در این رندرها آبی و طلایی هست که رنگ آبی برای بدنه آلومینیومی کمتر مرسوم است اما حضورش می تواند توجه قشر کاربران با سلیقه متفاوت را به خود جلب کند. به صورت کلی می توان گفت سامسونگ تلاش ویژه ای بخش میان رده های خود دارد تا در مقابل نمونه های ارزان و بسیار خوش قابلیت دیگر برندهای، حداقل یک نمونه مشابه با سخت افزار وسوسه کننده اما قیمت سامسونگ طور داشته باشد.
 
نظر شما چیست؟ فکر می کنید گلکسی A6 پلاس 2018 بتواند دستگاهی خوب برای دسته بندی میان رده سامسونگ باشد؟

نظر خودتان را ارسال کنید