noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

7 ویژگی مخفی و خاص سامسونگ Note 9 در اندروید 9

نویسنده: androidresult.com ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۵ ب.ظ مشاهده: ۵۲۹ بار
7 ویژگی مخفی و خاص سامسونگ Note 9 در اندروید 9

7 ویژگی مخفی و خاص سامسونگ Note 9 در اندروید 9

7 ویژگی مخفی و خاص سامسونگ Note 9 : سامسونگ اندروید 9 را همراه با ویژگی های خاص و جدید مخصوص گوشی های Note 9 ، S9 ، Note 8 و S8 ارائه نموده که در این مقاله به ویژگی های خاص و جدید آن ها اشاره خواهد شد. پوسته ی اندرویدی One UI تعبیه شده با ایجاد هارمونی بین سخت افزار و نرم افزار چیزی که بیشترین نیاز و استفاده از آن را دارید در دسترس شما قرار داده تا در زمان صرفه جویی به عمل آورد. 
 
7 ویژگی مخفی و خاص سامسونگ Note 9
 
1- Screen Rotation یا چرخش تصویر 
 
استفاده از ویژگی چرخش تصویر می تواند به کارایی گوشی بیفزاید اما گاهی شما نیازی به چرخش تصویر نداشته و می خواهید در حال خوابیده گوشی را در دست داشته و از برنامه ای خاص با حالت عادی استفاده کنید. از این رو ویژگی تازه ی اضافه شده در اندروید 9 با غیر فعال کردن Screen Rotation زمانی که گوشی را به حالت افقی در دست بگیرید یک آیکون کوچک در پایین تصویر ظاهر شده تا بتوانید به صورت دستی تصویر را به حالت افقی مشاهده کنید. علاوه بر این می توانید این قابلیت را به برنامه های خاص اضافه نموده و مشخص کنید کدام برنامه ها این ویژگی را داشته باشند. 

7 ویژگی مخفی و خاص سامسونگ Note 9
 
2- ویژگی Lift To Wake 
 
یکی دیگر از ویژگی های برتر این آپدیت Lift To Wake بوده که با بلند کردن گوشی از سطوح مختلف تصویر را روشن نموده و اطلاعات در مورد ساعت و اعلان ها را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید این ویژگی را همراه اسکن چهره استفاده نموده تا با خارج نمودن گوشی از جیب و فعال شدن اسکن چهره بدون فشردن هیچ دکمه ای گوشی شما آنلاک شده و در زمان شما صرفه جویی گردد. 

7 ویژگی مخفی و خاص سامسونگ Note 9
 
3- قفل آیکون های Home 
 
سومین ویژگی برتر این آپدیت قفل آیکون های موجود بر روی صفحه بوده که از تکان خوردن آیکون ها و حذف شدن تصادفی آن ها جلوگیری می نماید. برای فعال کردن این ویژگی باید به Settings رفته و از قسمت Display و Home Screen ، ویژگی Lock Home Screen را فعال کنید. 
 
جلوگیری از داغ کردن گوشی Note 9 
 
4- ویژگی Tab TO Show AOD یا روشن شدن صفحه با لمس 
 
چهارمین ویژگی در مورد نمایشگر همیشه روشن یا AOD می باشد. اما این ویژگی اضافه شده نمایشگر را خاموش نموده و با لمس تصویر ، نمایشگر را روشن نموده و اعلان ها و ساعت را به نمایش می گذارد. توسط این ویژگی همراه داشتن صفحه ی روشن می توانید در مصرف باتری صرفه جویی کنید. برای فعال ساختن این ویژگی باید به Settings  رفته و از قسمت Lock Screen ویژگی Always On Display را انتخاب کنید. 

7 ویژگی مخفی و خاص سامسونگ Note 9
 
5- استفاده از چند S Pen 
 
این ویژگی تنها در نوت 9 وجود داشته و اما استفاده از چند قلم الکترونیکی را فراهم میسازد. شما به صورت از پیش تعیین شده تنها می توانید از S Pen گوش یخود استفاده کنید اما این ویژگی اضافه شده امکان استفاده از دیگر قلم های الکترونیک را بر روی صفحه فراهم میسازد. برای فعال کردن این ویژگی می توانید به Settings رفته و از قسمت Advanced Features و S Pen ویژگی Multiple S pens را انتخاب کنید. 
 
6- چسباندن برنامه به صفحه 
 
ویژگی بعدی چسباندن برنامه ها به صفحه بوده و با فعال کردن آن دیگر برنامه به صورت تصادفی بسته نشده و تماس ها و پیام ها بلاک خواهند شد. برای فعال کردن این ویژگی می توانید به Settings رفته و از قسمت Biometrics and Security گزینه ی Pin Windows را انتخاب کنید. 

7 ویژگی مخفی و خاص سامسونگ Note 9
 
7- ویژگی Kids Home 
 
از این ویژگی می توانید برای بچه ها استفاده کنید تا دسترسی آن ها محدود شده و صفحه به رنگ قرمز درآمده و ظاهر آیکون ها تغییر یابد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید