noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

3 قاب S10 که ویژگی های منحصر به فردی دارند

نویسنده: sammobile.com ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱ ق.ظ مشاهده: ۶۰۷ بار
3 قاب S10 که ویژگی های منحصر به فردی دارند

3 قاب S10 که ویژگی های منحصر به فردی دارند

3 قاب S10 : سامسونگ در زمینه ی تولید تلفن های همراه یکه تاز است؛ تلفن های همراه این کمپانی در زیبایی و کارآیی حرف اول را می زنند. گوشی جدید سامسونگ Galaxy S10 هم بدون شک یکی از زیباترین گوشی هاست. متعاقباً پیدا کردن قابی که از این گوشی محافظت کند و در عین حال زیبایی آن را پنهان نکند کمی مشکل است. هدف از انداختن قاب بر روی گوشی محافظت از آن و زیباتر کردن آن است. پیدا کردن قابی با هر دو کاربرد، چیزی است که همه ی ما خواهان آن هستیم. به همین علت ما در اینجا به شما کمک می کنیم تا بهترین قاب را برای Galaxy S10 پیدا کنید. 
قاب LED سامسونگ
galaxy-s10-best-cases-1

3 قاب S10

نوآوری های سامسونگ حتی به صنعت تولید قاب تلفن همراه هم رسیده است. کدام کمپانی بهتر از کمپانی تولید کننده ی Galaxy S10 می تواند زیبایی این گوشی را درک کند؟ سامسونگ این قاب را طراحی کرده تا ضمن حفظ زیبایی گوشی، کاربردی هم باشد. صفحه نمایش LED بر روی قاب این امکان را فراهم می کند که اعلانات و پیغام ها بر روی آن ببینید؛ این امکان در قاب دیگری رویت نمی شود. سامسونگ اطمینان داده که عمر این قاب زیاد است. قیمت این قاب بسیار معقول است و ارزش خرید دارد.
قاب چاپی TECH21 X LIBERTY
galaxy-s10-best-cases-2
3 قاب S10

احتمالاً شما قبلاً نام این برند را نشنیده اید، اما باور کنید این قاب می تواند استاندارد جدید به دنیای قاب تلفن همراه بیاورد. قیمت این قاب کمی بالاست اما ارزشش را دارد. مواد سازنده و طراحی آن مکمل خوبی برای Galaxy S10 هستند. طراحی آن خیره کننده است؛ ترکیب هنر کهن با فناوری جدید، کاری است که TECH21 در ساخت این قاب انجام داده است. عمر این قاب بالاست و حفاظت از گوشیی شما را تضمین می کند. 
Urban Gear Monarch
galaxy-s10-best-cases-3

3 قاب S10

فهرست قاب های خوب همیشه شامل قاب های Urban Gear است. این برند در ساخت قاب های مستحکم که گوشی را از هر خطری در امان نگه می دارد، مشهور است. قابی که این برند برای Galaxy S10 تولید کرده است، امضای این برند را به زیبایی گوشی اضافه می کند و ویژگی هایی دارد که باعث می شود این قاب با این گوشی بسیار همخوانی داشته باشد. بعضی ها به علت ضخیم بودن این قاب از آن خوششان نمی آید؛ همچنین این قاب ظاهر اصلی گوشی را در خود مدفون می کند. اما از نظر مقاومت و طول عمر همه ی رقبای خود را شکست می دهد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید