noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

نرم افزار Bixby Adobe Scan نوت 9 را به یک اسکنر تبدیل مینماید.

نویسنده: sammobile.com ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲ ق.ظ مشاهده: ۱۱۶ بار
نرم افزار Bixby Adobe Scan نوت 9 را به یک اسکنر تبدیل مینماید.

نرم افزار Bixby Adobe Scan نوت 9 را به یک اسکنر تبدیل مینماید. 

شرکت سامسونگ با تلاش بسیار در صدد تبدیل نمودن BIXBY به یک امتیاز بزرگ برای محصولات مختلف خود میباشد این برند مدت هاست در حال همکاری با دیگر شرکت ها جهت ارتقاء هوش ، خلاقیت و کارایی آن میباشد آخرین ویژگی خاص این هوش مصنوعی توسط شرکت های ADOBE و سامسونگ با هدف اسکن نمودن آسانتر ، ایجاد گردیده است. 
شرکت ADOBE در یک جلسه ی خبری از طراحی نرم افزار Bixby Adobe Scan جهت استفاده توسط BIXBY VISION خبر داد. این همکاری موجب گردیده تا در تمامی لحظات به نرم افزار Bixby Adobe Scan دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال زمانی که دوربین گوشی خود را به سمت یک کاغذ بگیرید ، BIXBY VISION به صورت خودکار به شما پیشنهاد تبدیل نمودن آن به PDF را توسط ADOBE SCAN خواهد داد. پس از عکس گرفتن و تایید فرآیند تبدیل به PDF ، BIXBY VISION عکس را به نرم افزار Bixby Adobe Scan فرستاده و به صورت خودکار آن را ویرایش کرده و ذخیره مینماید. علاوه بر این ، فایل های ذخیره شده توسط BIXBY VISION به راحتی قابل دسترسی میباشند. 
به نظر میرسد این برنامه به صورت از پیش نصب شده بر روی NOTE 9 قابل دسترسی باشد. این برنامه به ترتیب،  بر روی گوشی های S9/S9+ و NOTE 8 پس از ارائه بر روی NOTE 9 ، آماده ی استفاده می باشد. اما مشخص نیست که آیا در دیگر مدل های موجود در بازار و آن هایی که در آینده قرار است عرضه شوند این برنامه وجود خواهد داشت یا خیر. 
مدیر عامل سامسونگ در مورد این توافق گفته : " امکان استفاده از نرم افزار Bixby Adobe Scan سبب شده تا مشتریان ما بتوانند کار های متعدد بسیاری را به سادگی انجام داده و احساس راحتی بیشتری در استفاده از گوشی خود داشته باشند و از داشتن قدرتمند ترین گوشی حال حاضر جهان GALAXY NOTE 9 لذت ببرند." 
 

نظر خودتان را ارسال کنید