noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

هدست Samsung Odyssey Plus جدیدترین هدست سامسونگ

نویسنده: sammobile.com ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۰ ب.ظ مشاهده: ۱۶۰ بار
هدست Samsung Odyssey Plus جدیدترین هدست سامسونگ

هدست Samsung Odyssey Plus

هدست Samsung Odyssey Plus : سامسونگ از بهترین تولیدکنندگان هدست واقعیت مجازی در دنیای بازی و تجربیات مجازی بوده و اکنون نیز خبر از تولید دستگاهی با قابلیت پشتیبانی از واقعیت مجازی ویندوز یا WINDOWS MIXED REALITY به گوش میرسد. نوع قبلی این هدست در ماه اکتبر سال گذشته ارائه شد که مجهز به یک نمایشگر دوگانه ی 3.5 اینچی AMOLED با وضوح تصویر 2880*1600 می باشد و این وضوح تصویر نسبت به دیگر رقبای آن در بازار سال گذشته ، بسیار بالاتر بوده است. 
اما سامسونگ به دنبال تولید نسلی جدید از این نوع هدست بوده و با ثبت آن در FCC ، به زودی این هدست جدید و توانمند را به بازار جهانی عرضه خواهد نمود. عنوان ثبت شده هدست Samsung Odyssey Plus میباشد. 
نوع اصلی هدست Samsung Odyssey Plus دارای ساختار تصویری 6 درجه است که به وسیله ی این قابلیت، امکان دید 110 درجه و شفافیت تصویر 90 هرتز فراهم خواهد ساخت. هدست Samsung Odyssey Plus جدیدترین هدست سامسونگ مجهز به یک هدست AKG با خصوصیت پخش صدای سه بعدی 360 درجه میباشد. سامسونگ با قرار دادن حس گر های حرکتی موجب شده تا آزادی عمل بیشتری هنگام بازی کردن در اختیار تان قرار گیرد. یک دسته ی کنترلر همراه با چند دکمه ، در کنار این هدست وجود داشته تا بهترین سطح بازی را توسط آن تجربه نمایید. قیمت این هدست 499 دلار تعیین گردیده است. 
اگر چه سایت FCC از ثبت یک هدست HMD جدید با نام ODYSSEY + خبر داده ولی برخی منابع دیگر عنوان نموده اند که تفاوت چندان زیادی بین این دو هدست وجود نخواهد داشت. وضوح تصویر آن ها برابر بوده اما تکنولوژی به کار رفته برای نمایشگر آن از نوع AMOLED +SFS میباشد. اطلاعات زیادی در خصوص فناوری SFS در دسترس نمی باشد ولی میتوان به وجود فناوری SDE در آن پی برد که مدتی پیش، سامسونگ به صورت مختصر در خصوص آن توضیحاتی ارائه نمود. پیشرفت هایی در زمینه ی داشتن دیدی راحتر و ضد بخار بودن در رابطه با صفحه ی نمایشگر هدست Samsung Odyssey Plus جدیدترین هدست سامسونگ نیز گزارش شده است. 
این هدست جدید مانند نسل قبلی خود قابلیت پشتیبانی از سیستم واقعیت ترکیبی را داشته و به نظر میرسد سامسونگ این هدست را در ماه اکتبر رو نمایی خواهد کرد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید