noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی Note10 مجهز به نمایشگر 6.66 اینچ

نویسنده: 1 ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰ ق.ظ مشاهده: ۱۳۶ بار
گوشی Note10 مجهز به نمایشگر 6.66 اینچ

با توجه به اخباری که در ماه های اخیر در مورد پرچمدار آینده ی سامسونگ Galaxy S10 منتشر شده ، استراتژی جدید سامسونگ جهت استفاده از نمایشگر های بزرگتر را نشان می دهد . انتظار می رود Galaxy S10 مجهز به صفحه ی نمایشگر 6.44 اینچی ، یعنی کمی بزرگ تر از Note 9 باشد. این خبر در حالی منتشر شده که سایت کره ای The Bell خبر از نمایشگر 6.66 اینچی گوشی Note10 داده است. 
این سایت خبر جدید خود را از Samsung Display دریافت نموده که اعلام کرده شاخه ی تولید موبایل هوشمند سامسونگ سفارش صفحات نمایشگر 6.66 اینچ را به تازگی در دستور کار این زیر مجموعه قرار داده است. با این حال اگر این اظهارات در مورد منابع اعلام شده صحت داشته باشد ، امکان ایجاد تغییر در استراتژی در ماه های آینده بالا خواهد بود. بسیاری افزایش اندازه ی نمایشگر گوشی Note10 را منطقی دانسته اند و این در حالی است که سایز صفحه ی Galaxy S10 6.44 اینچ تعیین شده و رابطه ی اندازه ی صفحه ی نمایشگر های این دو گوشی نیز منطقی خواهد بود. 
افزایش سایز صفحه ی نمایشگر این دو گوشی مدیون به تصمیم حذف جک های 3.5 میلیمتری نیز بوده و فضای کار بیشتری را برای طراحی صفحات این گوشی ها فراهم نموده است. اما همان گونه که پیشتر اشاره شد گمانه زنی ها در مورد این دو گوشی بسیار بوده و احتمال می رود تغییرات زیادی صورت گیرد. اما با افزایش اندازه ی روز افزون سایز نمایشگر ها،  ارائه شدن این گوشی ها با نمایشگر بزرگ چندان دور از انتظار نخواهد بود.
 

نظر خودتان را ارسال کنید