noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فروش Note 9 در کره رکورد شکست

نویسنده: sammobile.com ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۳ ب.ظ مشاهده: ۱۵۷ بار
فروش Note 9 در کره رکورد شکست

فروش Note 9 در کره رکورد شکست 

سامسونگ امروز به طور رسمی اعلام نمود که فروش Note 9 در کره ی جنوبی به بیش از یک میلیون دستگاه رسید. شرکت کره ای مانور زیادی در جذب خریداران داشته است . سامسونگ نوت 9 را جهت ارتقاء همه جانبه ی گوشی های هوشمند خود ارائه نموده و نمودار فروش این گوشی ، موفقیت جهت ارائه ی محصولی متفاوت را نشان می دهد . فروش Note 9 در این مدت زمان کوتاه پس از جعبه گشایی توانسته بیش از یک میلیون دستگاه را فقط در کره ی جنوبی باشد که رکوردی تاریخی برای این شرکت محسوب می گردد.. 
فروش Note 9 نسبت به مدل پیشین خود Galaxy Note 8 چند هفته زودتر جعبه گشایی گردید و تنها 54 روز پس از رو نمایی به رکورد فروش بالای 1 میلیون رسید و این در صورتی است که Note 8 کمی دیر تر از Note 9 به این رکورد دست یافت و این در صورتی بود که نوت 8 در زمانی مناسب و با بازگشت خط نوت همراه بود و از استقبال خوبی نیز برخوردار گردید.. 
همچنین سامسونگ مشخصا فروش بالاتری از نوت 8 را  در بازار کلی داشته و مورد  استقبالی بی نظیری نیز قرار گرفت. فروش کلی این گوشی هنوز اعلام نگردیده و با مشخصات فروش در کره می توان حدس زد که در دیگر بازار ها رشد فروش بی سابقه  ای نسبت به دیگر محصولات سامسونگ داشته ؛ علاوه بر این ، سامسونگ جهت جذب مشتریان بیشتر ، رنگ های جدیدی را در بازار های خاص عرضه کرده است. این انتظار می رود که طی بازخوردهای مثبت ، میزان فروش این گوشی در آینده نیز افزایش بالایی داشته باشد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید