noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی نوت 9 قهوه ای

نویسنده: toranji.ir ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۳ ب.ظ مشاهده: ۲۶۵ بار
گوشی نوت 9 قهوه ای

گوشی نوت 9 قهوه ای


گوشی نوت 9 قهوه ای : سامسونگ عموما تنوع رنگ خوبی برای پرچمدارهای خود در نظر می گیرد و در گذشته این به دلیل پلاستیکی بودن اما حالا به دلیل شیشه ای بودن آن هاست. هر چند درصد بسیار زیادی از کاربران رنگ های عمومی مشکی و سفید را انتخاب می کنند ولی رنگ های خاص همیشه طرفدار خاص خود را دارند. سامسونگ مدت هاست که با رنگ سفید خداحافظی کرده و به صورت عمومی و در عرضه اولیه آن را معرفی نمی کند. در حقیقت آخرین پرچمدار سامسونگ که رنگ سفید داشت گلکسی اس 7 بود! حالا رنگ های گلکسی نوت 9 مشخص شد که 5 رنگ از جمله گوشی نوت 9 قهوه ای خواهند بود. 

گوشی نوت 9 قهوه ای

samsung-note9-brown

این پنج رنگ گرفته و تاریک رنگ هایی هستند که گلکسی نوت 9 خواهد داشت. لطفا ما را سرزنش نکنید و از خود بپرسید که آیا نمی شد رنگ های شاداب تری هم در نظر گرفته شود؟ رنگ های گلکسی نوت 9 بر اساس شایعه بالا عبارت خواهند بود از: مشکی، خاکستری، قهوه ای، آبی و بنفش. خب این رنگ ها، رنگ های جذابی هستند اما نه واقعا باید مثلا رنگ قرمز یا سفید هم در بین آن ها می بود، اینطور نیست؟
 
هر چند هنوز هیچ چیز قطعی نیست اما این شایعه می تواند تا حدود زیادی به دلیل آن چه که ما از سامسونگ سراغ داریم، صحیح باشد. این رنگ ها هر چه که باشند انتظار می رود که همانند نسل های پیش آلومینیوم آن هم رنگ قاب پشتی است ولی قاب جلویی مشکی است.
 
تا کنون درباره گلکسی نوت 9 خواندیم که دوربین گلکسی نوت 9 (Galaxy note 9) پیشرفت ویژه ای خواهد داشت و نگاهی به یک رندر با کیفیت از گلکسی نوت 9 داشتیم اما هیجان انگیزترین شایعه تا کنون درباره گلکسی نوت 9 را می توان باتری گلکسی نوت 9 بین 3850 تا 4000 میلی آمپری دانست.

نظر خودتان را ارسال کنید