noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قیمت دسته PS4 برای شما 14 هزار دلار

نویسنده: farnet.ir ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷ ق.ظ مشاهده: ۲۲۰ بار
قیمت دسته PS4 برای شما 14 هزار دلار

قیمت دسته PS4 برای شما 14 هزار دلار

این کنترلر طلایی پلی‌استیشن 4 که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید با طلا ساخته شده و الماس‌کاری شده است تا قیمت دسته PS4 تا ۱۴ هزار دلار بالا برود. بنابراین نباید همیشه روی لوازم جانبی غیر رسمی برای ارزان‌تر بودن حساب باز کرد.
 
قیمت دسته PS4
اگر بخواهیم قدری بیشتر در مورد کنترلر Lux DualShock 4 صحبت کنیم باید عنوان کرد که این کنترلر با طلای 24 عیار پوشانده شده و دارای دکمه‌های الماس‌کوب است. یک نسخه ارزان‌تر از آن با قیمت 8500 دلار هم وجود دارد که تفاوت آن با نسخه اصلی داشتن تنها یک دکمه شخصی‌سازی شده است. در ادامه می‌توانید توضیحات درج شده روی صفحه این محصول را مشاهده نمایید:

کنترلر Lux DualShock 4 یک نسخه دست‌ساز و ویژه از کنترلر DualShock 4 برای پلی‌استیشن 4 است. روکش این کنترلر از جنس طلای 24 عبار بوده که با یک حفاظ سه لایه‌ای تحت مراقبت کامل است. دسته پیش‌رو برای استفاده گیمرهای مشکل پسند طراحی شده است.

نمی‌توان گفت که چه تعداد از افراد مایل یا حتی قادر به خرید این کنترلر بازی هستند اما اگر روزی متوجه شدید که به این کنترلر علاقمند شده‌اید می‌توانید از اینجا آن را تهیه نمایید. ظاهرا در صورتی که تمایل داشته باشید می‌توانید این کنترلر را با شخصی‌سازی بیشتر هم سفارش بدهید. مثلا از جنس و سنگ متفاوتی به جای طلا و الماس استفاده کنید. بر فرض مثال می‌توانید به جای طلا از روکش پلاتین بهره بگیرید و به جای الماس هم از مواردی مانند تیتانیوم، کربن یا روی روی دکمه‌ها استفاده نمایید. نظر شما در مورد وجود چنین کنترلر ی چیست؟ آیا نمی‌توان آن را کمی زیاده‌روی در کار به حساب آورد؟

نظر خودتان را ارسال کنید