noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

صفحه نمایش Infinity Flex

نویسنده: sammobile.com ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۶ ب.ظ مشاهده: ۱۰۹ بار
صفحه نمایش Infinity Flex

صفحه نمایش Infinity Flex

سامسونگ صفحه نمایش Infinity Flex را در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ به نمایش گذاشت و نخستین نمایشگر انعطاف پذیر خود را معرفی کرد.در کنفرانس SDC 2018 سامسونگ نه از گوشی انعطاف پذیر ، بلکه از نمایشگر انعطاف پذیر رو نمایی نمودو مشخصات مهندسی آن را برای حضار مورد بحث قرار داد. اگر خبر های منتشر شده دقیق باشند گوشی انعطاف پذیر سامسونگ در سال آینده ی میلادی به بازار خواهد آمد. سامسونگ در این جلسه به ایده ی پشت طراحی نمایشگر انعطاف پذیر پرداخت.. 
عکس1
سامسونگ ، سخنرانی در خصوص صفحه نمایش Infinity Flex را با این سوال آغاز کرد، "چه میشد اگر نمایشگر گوشی ها تغییر سایز میدادند؟"  سپس در مورد طراحی و نوع جدید نمایشگر ها توضیحاتی ارائه داد و از استفاده ی آنها بر روی گوشی های هوشمند صحبت شد. نمایشگر جدید سامسونگ زمانی که آن را باز نمایید تبدیل به یک نمایشگر بزرگ 7.3 اینچی خواهد شد. این بدین معناست که از این نمایشگر میتوان در یک دستگاه دو گانه ی گوشی و تبلت استفاده نمود. 
گوشی انعطاف پذیر سامسونگ با صفحه نمایش Infinity Flex دارای نمایشگری کوچک خواهد بود. سامسونگ برای تولید این نمایشگر ها نمیتوانست از شیشه استفاده نماید و باید از چیزی استفاده می نمود تا علاوه بر مقاوم بودن کاملا انعطاف پذیر باشد. این شرکت اعلام نموده که این نمایشگر را میتوان به دفعات و بدون ایجاد کمترین مشکل بسته و باز نمود. برای استفاده ی راحت تر از این گوشی جدید سامسونگ حتی یک نسخه ی تغییر یافته از سیستم عامل را معرفی کرده تا بتوان از ویژگی Multi Window آن به راحتی استفاده نمود.
مدیر بخش بازاریابی سامسونگ ، جاستین دنیسون ، گفت که تولید انبوه این صفحات نمایشگر به زودی آغاز خواهد شد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید