noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قیمت هدفون جدید سامسونگ AKG در 3 مدل متفاوت

نویسنده: theverge.com ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹ ق.ظ مشاهده: ۳۱۷ بار
قیمت هدفون جدید سامسونگ AKG در 3 مدل متفاوت

قیمت هدفون جدید سامسونگ AKG

قیمت هدفون جدید سامسونگ AKG : سامسونگ ، 3 هدفون بیسیم AKG جدید را روانه ی بازار نموده است ، هدفون هایی دور گردنی ، دور گوش و روی گوش ، تحت عنوان هایی به ترتیب Y100 ، Y500 و N700NC . سامسونگ در تولید این هدفون ها تمام تلاش خود را بکار برده تا بهترین صدا را پخش کرده و کمترین میزان صداهای مزاحم را داشته باشد. هدفون های Y100 و Y500 دارای فناوری "Ambient Aware" بوده که به معنی شنیده شدن صدای محیط می باشد که بدون ایجاد مزاحمت در پخش موسیقی موجب خواهد شد تا بتوانید صدای اطراف خود را در مواقع نیاز بشنوید. هدفون NC700NC مجهز به فناوری پیشرفته تر بوده و قابلیت تنظیم صدای ورودی را داشته و می توانید را آن را به گونه که می خواهید تنظیم نمایید. 
قیمت هدفون جدید سامسونگ AKG
قیمت هدفون جدید سامسونگ AKG دور گردنی Y100 99.95 دلار ، دور گوش Y500 149 دلار و روی گوش N700NC 350 دلار اعلام گردیده است. با اینکه N700 صدایی با کیفیت داشته و قیمتی تر از مدل  Y500 می باشد اما ویژگی های کمتری دارد. زمانی که هدفون های Y500 را از گوش خود جدا می نمایید ، پخش موسیقی به صورت خودکار قطع شده و باتری 33 ساعته ی آن نیز موجب شده تا نسبت به باتری 20 ساعته ی N700 ، بتوانید از گوش دادن به موسیقی به مدت بیشتری لذت ببرید. هدفون های Y100 در سمت دیگری قرار گرفته اند و قابلیت پخش موسیقی را به مدت 8 ساعت فراهم می سازند. هدفون های Y500 با اینکه از منبع تغذیه ی بهتری برخوردار هستند اما زمان بیشتری از 2 ساعت و نیم احتیاج به شارژ خواهند داشت. 
هدفون های Y500 قابلیت اتصال چند گانه یا Multi Point را داشته که امکان اتصال به دو دستگاه را همزمان فراهم می نماید. هدفون های Y500 و Y100 به رنگ های صورتی ، سبز ، آبی و مشکی ارائه شده اند اما هدفون های N700NC فقط نقره ای رنگ می باشند. 
تمامی این هدفون ها علاوه بر پخش موسیقی قابلیت برقراری تماس های تلفنی و پشتیبانی از هوش مصنوعی را داشته و در تمامی فعالیت های روزمره شما را یاری می نمایند. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید