noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گلکسی A7 2018 کاملا متفاوت از دیگر گوشی ها

نویسنده: sammobile.com ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۱ ب.ظ مشاهده: ۲۴۰ بار
گلکسی A7 2018 کاملا متفاوت از دیگر گوشی ها

گلکسی A7 2018 کاملا متفاوت از دیگر گوشی ها

پیش تر عکسی از گلکسی A7 2018 منتشر گردید که ویژگی سه دوربینه بودن این گوشی را به نمایش گذاشته بود. اکنون در رندر هایی که از این گوشی منتشر شده وجود سه دوربین در پشت آن را تایید نموده است. در شایعات عنوان شده بود که امکان وجود 5 دوربین در مجموع،  بر روی گلکسی A7 2018 وجود دارد اما هیچ دوربین دوگانه ای در قسمت جلوی گوشی و در رندرها به چشم نمی خورد.
مشخصات فنی این گوشی بسیار مشابه به Galaxy A8 Plus 2018 بوده و از لحاظ ظاهری نیز شباهت هایی نسبت به یکدیگر دارند. گلکسی A7 2018 مانند دیگر گوشی های سری میان رده ی سامسونگ مجهز به نمایشگر بیکران می باشد. این گوشی اولین محصول سامسونگ مجهز به سه دوربین در پشت بوده که گمان می رفت S10 اولین گوشی سامسونگ مجهز به این فناوری باشد. 
گلکسی A7 2018 در به زودی رونمایی خواهد شد اما Galaxy S10 آن گونه که به نظر می رسد ممکن است ابتدای سال آینده ی میلادی معرفی گردد. 
هیچ حسگر اثر انگشتی در پشت صفحه ی این گوشی به چشم نمی خورد زیرا حس گر آن در کنار صفحه قرار گرفته است. این گوشی ،تنها محصول سامسونگ با این قابلیت نبوده زیرا Galaxy J6 Plus نیز دارای حسگر کنار صفحه خواهد بود. مشخصات دوربین های این گوشی در حال حاضر منتشر نشده اما بدون شک نقطه ی قوت این دستگاه خواهند بود. دیگر مشخصات این گوشی کاملا مشابه به A8 Plus 2018 می باشند مشخصاتی مانند پردازنده ی Exynos 7885 و رَم 6 گیگابایتی و حافظه ی داخلی 64 گیگابایت. 
زمان ارائه ی رسمی این گوشی هنوز اعلام نشده ، اما با انتشار رندر های آن  می توان حدس زد که زمان زیادی به آغاز فروش آن باقی نمانده است. به طور مثال میتوانیم به نمایشگاه سامسونگ در 11 اکتبر اشاره نماییم.  
 

نظر خودتان را ارسال کنید