noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آپدیت گوشی A9 پرو 2016 سامسونگ منتشر شد

نویسنده: 1 ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰ ق.ظ مشاهده: ۱۷۹ بار
آپدیت گوشی A9 پرو 2016 سامسونگ منتشر شد

آپدیت گوشی A9 پرو 2016

طبق اعلام سامسونگ دستگاه‌هایی که بیش از دو سال پیش عرضه شده بودند، آپدیت اوریو اندروید را دریافت می‌کردند. ابتدا گلکسی J7 Neo آپدیت اندروید 8 را دریافت کرد. ده گوشی دیگر نیز قرار است که این آپدیت را در ماه‌های آینده دریافت کنند. البته به نظر می‌رسد که آپدیت گوشی A9 پرو 2016 از راه رسیده است.
 
حجم آپدیت گوشی A9 پرو 2.09 گیگابایت است. برخی از کاربران که 32 گیگابایت فضای داخلی گوشی را پر کرده‌اند مطمئنا با نصب این آپدیت مشکل خواهند داشت. اگر با چنین مشکلی روبرو هستید بهتر است به صورت موقتی کمی فضا برای آپدیت خالی کنید. البته عرضه آپدیت مدتی طول می‌کشد و به صورت مرحله‌ای انجام خواهد شد.
اندروید 8 اوریو به همراه رابط کاربری Samsung Expreince 9.0 عرضه می‌شود. دات نوتیفیکیشن، نور شب و مد تصویر در تصویر درون این آپدیت هستند. همچنین طراحی آیکون‌ها نیز یک سیستم جدید دارد. اگر یک آیکون با استانداردهای گوگل همخوانی نداشته باشد، خود رابط کاربری، دور آیکون را سفید خواهد کرد تا با بقیه آیکون‌ها هماهنگ باشد.
 
مطمئنا پس از دریافت آپدیت گوشی A9 پرو 2016 عملکرد بهتری را از گوشی شاهد خواهید بود. یکی از بهبود عملکردها باید باتری 5 هزار میلی‌آمپر این گوشی باشد. اگر این آپدیت را هنوز دریافت نکرده‌اید به صورت خودکار به تنظیمات گوشی رفته و عرضه آپدیت را چک کنید.

نظر خودتان را ارسال کنید