noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

دوربین S10 افقی طراحی خواهد شد

نویسنده: toranji.ir ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۲ ب.ظ مشاهده: ۱۴۶ بار
دوربین S10 افقی طراحی خواهد شد

درباره دوربین S10 فعلا اطلاعات زیادی وجود ندارد و فعلا فقط می دانیم که دوربین S10 احتمالا سه گانه باشد. در روزهایی که موبایل ها بیش از پیش شبیه به هم شده اند یکی از راه هایی که بین آن ها تمایز ایجاد می کند را می توان طراحی دوربین دانست. امروز خبر می رسد که دوربین S10 افقی طراحی خواهد شد.

دوربین s10

سامسونگ تازه یکسال است که از دوربین دوگانه در موبایل های پرچمدار خود استفاده کرده است تنها استثنا در این سه پرچمداری که دارای دوربین دو گانه وجود داشت، دوربین دوگانه گلکسی اس ۹ پلاس بود که به صورت عمودی طراحی شده بود.
 
سامسونگ معتقد است طراحی افقی دوربین سبب می شود که آن ها حجم باتری بزرگتری را بتوانند قرار بدهند. ما در گلکسی نوت ۹ دیدیم که باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری ارایه شد و بدون شک بهترین عمر باتری موبایل های سامسونگ را ارایه می کرد. مشخصا فکر می کنم کاربران حتی حاضر باشند تغییرات جزیی بیشتری در طراحی ایجاد شود تا باتری بزرگتری داشته باشند.
 
هنوز درباره حجم باتری گلکسی اس ۱۰ اطلاعاتی منتشر نشده است اما بعید نیست که حداقل بهترین نسخه دارای باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری باشد. نظر شما چیست؟ فکر می کنید طراحی قاب پشتی گلکسی اس ۱۰ تقریبا همان باشد که در گلکسی نوت ۹ دیده ایم اما این بار حسگر اثرانگشت از روی آن حذف شده و به زیر نمایشگر فرستاده شده است؟

نظر خودتان را ارسال کنید