noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

برنامه Linux on DeX سامسونگ از 12 نوامبر آغاز خواهد گشت

نویسنده: sammobile.com ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹ ق.ظ مشاهده: ۱۱۹ بار
برنامه Linux on DeX سامسونگ از 12 نوامبر آغاز خواهد گشت

برنامه Linux on DeX سامسونگ از 12 نوامبر آغاز خواهد گشت

سامسونگ هنوز تاریخ دقیقی در مورد ارائه ی اندروید Pie Beta منتشر نکرده اما اعلام نموده که نسخه ی برنامه Linux on DeX بتا در هفته ی آینده در دسترس خواهد بود. پیشتر سامسونگ از Linux on Galaxy گفته و اعلام کرده بود که این فناوری موجب شده تا برنامه نویسان بتوانند با استفاده از پایه ی نگه دار و آداپتور DeX به برنامه نویسی بپردازند. سامسونگ اکنون نام نویسی برای استفاده از این ویژگی را در سایت رسمی Linux on DeX آغاز نموده است. 
در کنفرانس SDC 2018 بسیاری از علاقمندان امکان استفاده از آن را داشته و بکارگیری از این ویژگی در هفته ی آینده برای تمامی دستگاه های دارای DeX امکان پذیر خواهد شد. ثبت نام برای استفاده از نسخه ی Beta از فردا 12 نوامبر آغاز گردیده و تا 14 نوامبر ادامه خواهد داشت. برنامه Linux on DeX دارای پشتیبانی از Ubuntu 16.4 LTS و بر روی آن نسخه ی تغییر یافته ی DeX با همکاری شرکت Caninical (طراح Ubuntu) نصب شده است. استفاده از نسخه ی بتا فقط بر روی Note 9 و Tab S4 امکان پذیر بوده و هنوز خبری از کارکرد این ویژگی بر روی دیگر پرچم داران اعلام نگردیده است. 
این ویژگی با دانلود و نصب یک برنامه بر روی Note 9 و Tab S4 قابل استفاده بوده و هنوز مشخص نیست که نسخه ی Ubuntu که ارائه گردیده کامل بوده یا محدود و فقط برای کد نویسی قابل استفاده باشد. در ویدئویی که از این ویژگی ، منتشر شده کاربرد آن همانند DeX بوده و در صورت تمایل میتوانید با ثبت نام و از طریق ایمیل ، شروع به استفاده از آن نمایید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید