noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ Galaxy Note9 128GB و Note9 512Gb مزیتی برای دو سیم کارته ها

نویسنده: sammobile.com ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶ ق.ظ مشاهده: ۱۴۵ بار
سامسونگ Galaxy Note9 128GB و Note9 512Gb مزیتی برای دو سیم کارته ها

سامسونگ Galaxy Note9 128GB و Note9 512Gb مزیتی برای دو سیم کارته ها

با معرفی سامسونگ Galaxy Note9 128GB قابل ارتقاء تا بیش از 512 گیگابایت ، سامسونگ فضای ذخیره سازی زیادی را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. این حافظه ی ذخیره سازی ظرفیت بالا برای بسیاری پر استفاده و کارآمد بوده و بیشترین مزیت را برای کسانی که از دو سیم کارت استفاده مینمایند در بر خواهد داشت.
زمانی که گوشی شما 64 گیگابایت باشد پس از پر شدن حافظه امکان بوجود آمدن مشکلات متعددی وجود دارد. دلیل بوجود آمدن این مشکل ، داشتن اسلات دو کاره میباشد ، میتوانید از این اسلات یا برای گذاشتن سیم کارت استفاده نموده و یا برای اضافه نمودن کارت حافظه؛  در صورت داشتن دو سیم کارت و نبود فضای ذخیره سازی کافی ، شاید مجبور شوید چند عکس یا ویدئو را حذف نموده تا به فضای ذخیره سازی بیشتری دسترسی داشته باشید. 
سامسونگ Galaxy Note9 128GB نیز مجهز به یک اسلات دو کاره میباشد. اما داشتن مزیت حافظه ی 128 گیگابایتی موجب گردیده تا کسانی که از دو سیم کارت استفاده مینمایند ، بدون نیاز به حذف فایل های خود و بدون نگرانی از پر شدن حافظه ، به کار شان ادامه دهند. البته جهت کسب اطمینان از داشتن حافظه ی کافی میتوانید فایل های خود را بر روی ابر افزار (CLOUD) نیز ذخیره نمایید. جهت دسترسی به عکس ها نیز میتوانید از برنامه ی GOOGLE PHOTOS استفاده نموده و یک نسخه ی پشتیبان از آن ها تهیه نمایید. 
جهت کسب اطلاع از ارائه ی نوع دو سیم کارت GALAXY NOTE 9 در کشور خود میتوانید به سایت سامسونگ SAMSUNG.COM/IR مراجعه فرمایید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید