noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

کنفرانس EARLY BIRD سامسونگ به زودی آغاز خواهد گردید

نویسنده: sammobile.com ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۹ ب.ظ مشاهده: ۱۰۸ بار
کنفرانس EARLY BIRD سامسونگ به زودی آغاز خواهد گردید

کنفرانس EARLY BIRD سامسونگ به زودی آغاز خواهد گردید

کنفرانس EARLY BIRD سامسونگ : سامسونگ در ماه گذشته به تاریخ برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان اشاره نمود ، هر ساله این کنفرانس با هدف معرفی توانمندی های این شرکت در زمینه ی نرم افزار برگزار میگردد. در این کنفرانس حتی چند کلاس عملی نیز جهت آشنایی بیشتر مخاطبین برای استفاده ی بهینه  از نرم افزار های مختلف سامسونگ تشکیل خواهد گردید. 
سامسونگ روز گذشته،  ثبت نام رسمی پیش از موعد را تحت عنوان کنفرانس EARLY BIRD سامسونگ جهت حضور در این کنفرانس آغاز نمود و دلیل انتخاب این نام که به معنای " پرنده ی سحرخیز " میباشد ، قیمت 299 دلاری آن بوده که شامل تخفیف 100 دلاری بوده و تا 12 سپتامبر این ثبت نام ادامه خواهد داشت. 
مهمترین بخش این کنفرانس در خصوص استفاده های گوناگون از BIXBY و این که تیم طراحان آن در آینده چه توانایی هایی را جهت افزایش کارایی آن در ذهن خواهند داشت ، میباشد. علاوه بر این برای گیمر ها نیز میتواند از اهمیتی بالایی برخوردار باشد ، زیرا این کنفرانس برای کسب تجربه ای بهتر از بازی ها با استفاده از VR/AR ، راه کار هایی خاص ارائه خواهد داد. 
در مجموع ، در این کنفرانس سالیانه که با نام مخفف SDC 2018 شناخته میشود ، در خصوص توانمندی های جدید BIXBY و به احتمال زیاد ، تولید صفحات تاشو و نشکن ، صحبت خواهد شد. سر فصل های حائز اهمیت دیگر در آن ، اسپیکر GALAXY HOME و نسل جدید اینترنت همراه 5G خواهند بود. تاریخ و محل دقیق برگزاری این کنفرانس 7و 8 نوامبر 2018 در سان فرانسیسکو ، موسکن شرقی میباشد.  
 

نظر خودتان را ارسال کنید