noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

بروزرسانی اندروید 9 گوشی S9 بزودی ارائه خواهد شد

نویسنده: sammobile.com ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۵ ب.ظ مشاهده: ۲۰۳ بار
بروزرسانی اندروید 9 گوشی S9 بزودی ارائه خواهد شد

بروزرسانی اندروید 9 گوشی S9 بزودی ارائه خواهد شد 

بروزرسانی اندروید 9 گوشی S9 : سامسونگ هنوز خبری در مورد ارائه ی نسخه ی بتا اندروید 9  مخصوص Galaxy S9 منتشر نکرده و این در حالی است که برخی شواهد حاکی از  ارائه  این نسخه در آینده ای نزدیک می باشند،  صفحات EULA و FAQ که مخصوص سیستم عامل های سامسونگ می باشند ، بروز رسانی گردیده که نشانه هایی  از اندروید 9 یا پای دارند که این خبر از انتشار نسخه ی بتا اندروید 9 در آینده ای نزدیک می دهد.  

بروزرسانی اندروید 9 گوشی S9
البته این صفحات تنها در آمریکا بروز رسانی شده اند و در چین و کره ی جنوبی همچنان دارای نام و مشخصات اندروید 8.1 می باشند و انتظار می رود که آن ها  نیز به زودی بروز رسانی شوند. سامسونگ جهت ارائه ی بسیاری از سیستم عامل های جدید خود ابتدا نسخه ی بتا را عرضه نمود. نسخه ی مخصوص اندروید 8 در ماه نوامبر ارائه شد و گمان می رود نسخه ی مخصوص اندروید 9 نیز در ماه نوامبر منتشر گردد.

بروزرسانی اندروید 9 گوشی S9
علاقمندان به دریافت نسخه ی بتا اندروید 9 در آمریکا جهت دانلود این سیستم عامل می توانند توسط برنامه ی Samsung Plus ثبت نام نمایند و این قابلیت بزودی جهت استفاده ی دیگر کشور ها نیز ارائه خواهد شد. 
بروز رسانی جدید علاوه بر Samsung Experience 10 ، ویژگی های تازه ی دیگری را به گوشی های سامسونگ اضافه خواهد نمود. نمونه های تستی که بر روی S9 نصب شده اند تغییرات بسیاری در استفاده ی ساده تر از این سیستم عامل را به نمایش گذاشته اند و گوشی های S9 و S9 Plus دارای پردازنده ی Snapdragon 845 قادر به دانلود این سیستم عامل آزمایشی می باشند. گمان می رود سیستم عامل جدید اندروید 9 ابتدای سال آینده ی میلادی به طور رسمی عرضه گردد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید