noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

یک بازی ترسناک با عنوان Hotel Barcelona

نویسنده: samsungia ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷ ق.ظ مشاهده: ۲۶۰ بار
یک بازی ترسناک با عنوان Hotel Barcelona

طراحان بازی های پرطرفدار Deadly Premonition و No More Heroes همکاری خود را برای یک بازی ترسناک آغاز کرده اند و در حین معرفی پروژه ی خود از چند نفر از تیم طراحی بازی Silent Hill دعوت به همکاری کرده اند. Suda51 و Swery روز گذشته همکاری خود را برای طراحی یک بازی ترسناک با عنوان Hotel Barcelona در ژاپن اعلام کردند. 

بازی ترسناک Hotel Barcelona

 
 
این دو تیم طراحی به حساب توییتر کیچیرو تویاما ( طراحی بازی سایلنت هیل ) پیامی فرستادند و از او در طراحی بازی دعوت به همکاری کردند و او به آنها پاسخی مثبت داد. البته این پاسخ مثبت و برداشت اینکه همکاری این تیم ها برای طراحی بازی آغاز شده کمی پیش داوری است زیرا این پاسخ مثبت تنها پاسخی مثبت به شروع مذاکرات است و به آغاز همکاری این تیم ها ربطی ندارد. حتی اگر این تایید به منظور آغاز همکاری این تیم ها باشد ، هر یک از آنها مشغله های زیادی دارند ، به عنوان مثال تیم Swery به شدت درگیر طراحی بازی The Good Life و Deadly Premonition 2 است تیم Suda51 هم در حال طراحی بازی No More Heroes 3 است که به زودی برای کنسول نینتندو سوییچ ارائه خواهد شد. این دو تیم به زودی تاریخ ارائه و داستان بازی را اعلام خواهند نمود. 
 
این دو تیم می خواهند بازی ترسناک خود را نه به عنوان یک بازی AAA بلکه به عنوان یک بازی ایندی به بازار عرضه کنند. آنها گفته اند بازی با تمی مشابه به بازی Siren عرضه خواهد شد ، بازی siren در سال 2003 برای کنسول PS2 عرضه شد که توانست با بازی نامداری چون Resident Evil در زمینه ی بازی های ترسناک به رقابت بپردازد. البته در آن سال نتوانست با بازی هایی چون Silent Hill و RE به رقابت بپردازد اما توانست مخاطبین خاص خود را جذب کند. 
 
این تازه شروع بازی تازه ی این دو تیم است و ما در آینده ای نزدیک در مورد بازی Hotel Barcelona اطلاعات بیشتری را کسب خواهیم کرد و از آنجایی کوچیرو تویوما ، طراح بازی های فوق العاده ای چون Silent Hill و Siren بی تردید بازی جذابی خواهد بود. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید