noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

یخچال سامسونگ ساید بای ساید ؛ معرفی تمامی ویژگی ها

نویسنده: ۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲ ق.ظ مشاهده: ۳۳۲ بار
یخچال سامسونگ ساید بای ساید ؛ معرفی تمامی ویژگی ها

یخچال سامسونگ ساید بای ساید

یخچال سامسونگ ساید بای ساید RF28R7351SG سامسونگ با قابلیت FlexZone و Smart Divider غذاها و نوشیدنی ها را در بهترین دمای ممکن نگه می دارد. FlexZone چهار حالت دارد که برای گوشت و ماهی، غذای آماده و نوشیدنی مناسب است. Smart Divider می تواند در یک نقطه قفل شود تا آیتم ها به خوبی دسته بندی شوند. 
خنک کننده ی دوقلوی استفاده شده در این یخچال، دما و رطوبت یخچال را در حالت بهینه حفظ می کند  و موادغذایی را مثل روز اول سالم و تازه نگه می دارد. سیستم یخچال به گونه ای است که بوی مواد غذایی به هم سرایت نمی کند. 
 
طراحی زیبا و صیقلی یخچال واقعاً راضی کننده است. درهای فرانسوی هرگز از مد نمی افتند. مخزن آب و یخ بسیار ظریف و مینیمالیستی طراحی شده است. این یخچال دکور آشپزخانه را تکمیل می کند. 
 
بدنه ی یخچال ساید بای ساید سامسونگ ضد لک است و نیازی به تمیز کردن روزانه ندارد. آب تصفیه  و خنک می شود و هرگاه لیوان را زیر آبریز بگیرید، بدون معطلی آب خنک تحویل می گیرید. می توانید میوه و گیاه به آب اضافه کنید و نوشیدنی های خاص بسازید. 
یخ ساز این مدل می تواند روزانه 10 لیتر یخ تولید کند و 4.2 لیتر یخ ذخیره کند این یخچال دارای ویترین است و در واقع دو در دارد که یکی شیشه ای است و می توانید از پشت آن محتویات درون یخچال را ببینید تا بدون اتلاف انرژی زودتر هرچه می خواهید بردارید. 
 
با استفاده از Bixby در تلفن همراه خود می توانید یخچال را کنترل کنید. همچنین از این طریق اگر مشکلی در یخچال وجود داشته باشد به شما اطلاع داده می شود. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

نظر خودتان را ارسال کنید