noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوگل Stadia نسخه ی Netflix مخصوص بازی ها نخواهد بود

نویسنده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷ ب.ظ مشاهده: ۳۸۶ بار
گوگل Stadia نسخه ی Netflix مخصوص بازی ها نخواهد بود

گوگل Stadia نسخه ی Netflix مخصوص بازی ها نخواهد بود 

"نسخه ی Pro از پلتفرم گوگل Stadia به هیچ عنوان نتفلیکس مخصوص بازی ها نخواهد بود " ، اینها گفته های تکمیلی آندری دورونیشو در مصاحبه ی اخیرش با Reddit AMA بوده. حساب کاربری Stadia Pro امکان اجرای بازی ها با کیفیت 4K/HDR با 60 فریم در ثانیه و صدای سراند را داده و دسترسی به تخفیف های بسیاری را همراه با امکان استفاده از یک مرکز بازی های رایگان رو به رشد را فراهم می سازد اما از همان ابتدا نمی توانید به تمامی عناوین بازی های رایگان دلخواه در یک مرکز بازی گسترده دسترسی داشته باشید.  
 
دورونیشو در مصاحبه ی خود گفته : " Stadia Pro یک نسخه ی رایگان پخش بازی ها مانند Netflix برای فیلم ها نبوده ، شاید نزدیکترین مثال ملموس حساب های مخصوص بازی Xbox Live Gold یا Playstation Plus میباشند. کسانی که این حساب را تهیه می کنند امکان اجرای بازی با کیفیت تصویر 4K/HDR ، صدای سوراند 5.1 ،آگاهی از تخفیف های مناسب و دسترسی به بازی های رایگان را خواهند داشت. در هر ماه یک بازی رایگان قابل دسترس خواهد بود که از بازی Destiny 2 آغاز خواهد شد. 
 
دورونیشو در ادامه گفته که اگر به هر دلیلی از حساب Stadia Pro استفاده نکرده و بازی رایگانی را دریافت نکنید ، و پس از سپری شدن زمانی باز هم به حساب Pro بازگردید این امکان را خواهید داشت تا به تمامی بازی های گذشته و رایگان دسترسی داشته باشید اما بازی هایی که در زمانی که حساب Pro غیر فعال بوده ارائه شده در دسترس شما نخواهند بود. این سوال هایی را برای اجرای Destiny 2 بر می انگیزد ، به عنوان مثال افرادی که حساب Stadia Pro را تهیه نکرده باشند تنها پس از اجرای بازی برای مدتی کوتاه باید قیمت کامل بازی را بپردازند. عدم قابلیت اجرای Stadia بر روی پلتفرم های مختلف موجب کاهش مخاطبان آن در روزهای نخستین شده و این مشکل هم می تواند تعداد آنها را بیشتر کاهش داده و در آینده برای Stadia و گوگل دردسرساز شود. 
 
او در ادامه ی مصاحبه گفته : " هیچ بازی رایگانی برای کسانی که Stadia Base را تهیه می کنند در دسترس نخواهد بود ، اما آنها می توانند به مرکز بازی ها دسترسی داشته ، عناوین بازیهای مختلف را مشاهده نموده و بازی های دلخواه خود را تهیه کنند. " این گفته ها می تواند بدین معنی باشد که حتی بازیکنان برای اجرای بازی های رایگان مانند Fortnite و Warframe باید هزینه پرداخت کرده و اجرای این بازی ها فقط برای دارندگان حساب Stadia Pro میتوانند این بازی ها را اجرا کنند. البته این نکته نیاز به شفاف سازی داشته و شاید از سخنان دورونیشو برداشت اشتباهی شده باشد. 
 
در ابتدای استفاده از گوگل Stadia این امکان را خواهید داشت که لیست دوست های خود را درست کرده ، گروه های بازی ساخته و استفاده از پلتفرم چت صوتی را فعال کنید. دستاوردها یا Achievements در آینده نیز می تواند بر روی تجربه ی گیمینگ بازیها تاثیر گذار باشد.         
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

نظر خودتان را ارسال کنید