noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوگل پلی پس Play Pass رقیب گوگلی Apple Arcade به زودی می آید

نویسنده: theverge ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷ ق.ظ مشاهده: ۲۶۶ بار
گوگل پلی پس Play Pass رقیب گوگلی Apple Arcade به زودی می آید

گوگل پلی پس Play Pass رقیب گوگلی Apple Arcade

پیش تر اسکرین شات هایی از یک سرویس گیمینگ گوگل که در محیط Google Play بود، در فضای مجازی منتشر شد ، یک سرویس بازی به نام گوگل پلی پس Play Pass که رقیبی تازه برای اپلیکیشن مشابه شرکت اپل یعنی Apple Arcade خواهد بود. عکس های منتشر شده از این اپلیکیشن، پیشتر فقط آزمایشی بودند و کسی فکرش را نمیکرد که هرگز بخواهند رنگ حقیقت بگیرند. اما چه اپل آماده ی رقابت باشد چه نه ، این اپلیکیشن دیگر در حد یک آزمایش نیست، زیرا گفته شده که Play Pass به زودی عرضه خواهد شد و می توانید پیام آن را در زیر مشاهده کنید.  
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
 این خبر دقیقا پیش از ارائه شدن Apple Arcade منتشر شده اما متاسفانه در مورد قیمت و چگونگی استفاده از آن اطلاعاتی آورده نشده و باید تا تاریخ عرضه ی آن که خیلی هم دور نیست باشیم. مهم ترین اطلاعات در مورد بازی های قرار داده شده روی این پلتفرم بوده و می تواند توجه بسیار را به خود جلب کند. 
 
اما خوشبختانه اسکرین شات های گرفته شده که پیشتر توسط وب سایت Android Police در ماه جولای منتشر شده به قیمت 4.99 دلاری این سرویس اشاره دارند که دقیقا مشابه به قیمت Apple Arcade بوده و محیطی مشابه به آن داشته و بازی ها را بدون تبلیغ و با ویژگی Play What You Want یا "هر چی میخوای بازی کن" در اختیار کاربران میگذارد تا تجربه ای فوق العاده را در اختیار کاربران قرار دهد. 
 
در اسکرین شات ها نماهایی از بازی های معروفی چون Monument Valley و Stardew Valley and Threes نشان داده شده و نیز گفته شده که اپلیکیشن های غیر بازی و مخصوص گوش دادن به موسیقی و فیتنس هم در گوگل پلی پس Play Pass قابل استفاده خواهند بود. گوگل به طور معمول از سرویس های سخت افزاری خود در ماه اکتبر رونمایی می کند و احتمالا از این سرویس در مراسمی در این ماه رونمایی به عمل خواهد آورد. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید