noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوگل مپ آنلاین به همراه دستیار هوشمند

نویسنده: techradar.com ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷ ق.ظ مشاهده: ۴۱۲ بار
گوگل مپ آنلاین به همراه دستیار هوشمند

گوگل مپ آنلاین به همراه دستیار هوشمند

گوگل مپ آنلاین : پس از مدت ها شرکت گوگل تصمیم به استفاده از دستیار هوشمند خودش در گوگل مپ آنلاین گرفته و قصد دارد تا توسط یک آپدیت کلی ، این ویژگی را در اختیار کاربران این نرم افزار پر کاربرد  قرار دهد. اما اضافه شدن دستیار گوگل چه تاثیری خواهد داشت؟ 
 
این آپدیت امکان استفاده از گوگل مپ آنلاین را توسط صدا فراهم ساخته و کار کردن با آن را از هر زمانی ساده تر می کند. علاوه بر این ، توسط این ویژگی می توانید در حین رانندگی و گرفتن نشانی دقیق از برنامه ، از آن بخواهید پیام ها را پاسخ داده و یا آهنگ را برای شما تغییر دهد. از قابلیت پیام دادن این اپلیکیشن می توان جهت پاسخ دادن به پیام ها در برنامه های پیام رسان واتساپ ، تلگرام ، وایبر و دیگر برنامه ها استفاده نمود. 
 
متاسفم Siri 
 
 
با این حال که امکان استفاده از دستور صوتی در برنامه ی گوگل مپ آنلاین مخصوص کاربران اندروید فراهم شده ، گوگل قصد داشته تا گامی فراتر گذاشته و به گوشی ها با سیستم عامل iOS نیز وارد گردد. این شرکت تصمیم دارد تا استفاده کنندگان از هوش مصنوعی Siri را جذب خود نماید. پیشتر کاربران iOS جهت استفاده از دستیار گوگل باید آن را دانلود می کردند اما در حال حاضر در 70 درصد گوشی های هوشمند جهان قرار گرفته که تقریبا تمامی کاربران به نوعی در حال استفاده از آن می باشند. 
 
البته تلاش های وارد شدن به iOS زمانی آغاز شد که گوگل ویژگی پیام دادن را به اپلیکیشن Google Map اضافه کرد و بسیاری از کاربران به سرعت متوجه افزودن این ویژگی به برنامه شدند. این امکان ، کاربران iOS زیادی به استفاده از دستیار گوگل را جذب نموده. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید