noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوگل دیدن درصد شارژ هدفون را در اندروید Q بهبود می بخشد

نویسنده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵ ق.ظ مشاهده: ۲۸۰ بار
گوگل دیدن درصد شارژ هدفون را در اندروید Q بهبود می بخشد

گوگل دیدن درصد شارژ هدفون را در اندروید Q بهبود می بخشد

گوگل در سالهای اخیر به سرعت در حال طراحی و تولید هدفون های بلوتوث با ویژگی های مختلف Fast Pair بوده و این شرکت اخیرا اعلام نموده ، با ارائه ی موج جدید آپدیت های تازه مخصوص سیستم عامل اندروید ، مدیریت درصد شارژ هدفون بلوتوث را بهبود خواهند بخشید. 
 
گفته شده بزرگترین آپدیت در آینده ای نزدیک ارائه خواهد شد که موجب ارائه ی پشتیبانی بهتر برای این هدفون های بیسیم می شود. هدفون ها با قابلیت Fast Pair این قابلیت را پیدا می کنند که میزان درصد شارژ هدفون هر گوشی را به صورت جداگانه به نمایش بگذارند. این میزان شارژ در هر بار که آنها را به گوشی متصل کرده و یا از کیس شارژ کنید به نمایش گذاشته می شود. 
 
درصد شارژ هدفون
 
علاوه اینکه ویژگی تازه ای به اپلیکیشن Find My Device گوگل که به شما این امکان را میدهد که موقعیت مکانی هدفون های Fast Pair خود را دیده و در صورت مفقود شدن آنها را پیدا کرده و یا بتوانید صدای تولید شده ی آنها را زیاد کرده تا به راحتی بتوانید آنها را پیدا کنید. 
 
در آخر گوگل اعلام کرده که ویژگی تازه ای را به اندروید Q اضافه خواهد کرد که بتوان تمامی اطلاعات در مورد هدفون های بیسیم از جمله اتصال به دستیار گوگل ، میزان باتری و پشتیبانی آنها را به هدفون های دیگر دیده و تسلط بیشتری در مدیریت آنها داشته و اینکه گفته امکان دیدن تمامی ای اطلاعات را در یک مکان امکان پذیر خواهد ساخت. در خبری دیگر گفته شده که این قابلیت های تازه برای هدفون های Google Pixel Buds ، Libratone Q Adapt On-Ear و Bose QuietComfort 35 II به زودی ارائه خواهد شد. گوگل لیستی از هدفون های تازه که در نمایشگاه I/O در ابتدای سال جاری به نمایش گذاشته شد را ارائه نموده و گفته زمانی که این آپدیت ارائه شود ، هدفون های موجود در این لیست نیز شامل این آپدیت خواهند شد : 
 
Anker Spirit Pro GVA
Anker Soundcore Flare Plus ( Speaker ) 
JBL Live 220BT
JBL Live 400BT
JBL Live 500BT
JBL LIve 650BT
Jaybird Tarah
1More Dual Driver BT ANC
LG HBS-SL5
LG HBS-PL6S
LG HBS-SL6S
LG HBS-PL5
Cleer Ally Plus
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

    نظر خودتان را ارسال کنید