noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی ZTE همچنان به آزمایش گوشی های تاشو می‌پردازد؛ آینده‌ای روشن برای گوشی‌ساز چینی

نویسنده: gadgestnews.ir ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷ ق.ظ مشاهده: ۴۶۳ بار
گوشی ZTE همچنان به آزمایش گوشی های تاشو می‌پردازد؛ آینده‌ای روشن برای گوشی‌ساز چینی

گوشی ZTE

به گفته‌ی مدیران ZTE، این شرکت چینی همچنان به آزمایش گوشی های تاشو خود می‌پردازد تا بتواند یک گوشی به معنای واقعی انعطاف پذیر را تولید کند. آن‌ها سال قبل از گوشی تاشو اکسون ام پرده برداری کردند.
 
گوشی های مفهومی تاشو چیز جدیدی نیستند. در حقیقت به طور مشخص گوشی های تاشو از نظر فنی وجود دارند و کمپانی‌هایی نظیر Kyocera در گذشته از چنین محصولاتی پرده برداری کرده‌اند. اما کمپانی ZTE سال گذشته رسما از یک گوشی تاشو مفهومی ساخت خود به نام زد تی ای اکسون ام (ZTE Axon M) پرده برداری کرد و حالا به نظر می‌رسد که این گوشی‌ساز چینی در نظر دارد اکسون ام را به تولید برساند.
Jeff Yee مدیر بازاریابی بخش آمریکا کمپانی زد تی ای که در نمایشگاه CES لاس وگاس شرکت کرده بود، عنوان کرد که Axon M مورد قبول عامه کسانی که آن را خریداری کرده‌اند قرار گرفته است. وی همچینن گفته است که ZTE قصد دارد در طول زمان، تلاش‌هایش در ارتباط با توسعه گوشی های تاشو را گسترش ببخشد.
حال عبارت «به معنای واقعی انعطاف پذیر» جذاب است، به خصوص وقتی که ZTE دیگر تنها شرکت در حال تلاش برای ساخت گوشی های تاشو نیست. سامسونگ نیز مشغول کار بر روی یک دیوایس مشابه است و انتظار می‌رود تا انتهای سال بتواند از آن بهره‌برداری کند. بنابراین تا پایان همین سال می‌توانیم با نسل جدیدی از گوشی های تاشو ملاقات کنیم. در همین حین، کمپانی ال جی نیز که در نمایشگاه CES 2018 شرکت کرده بود، از یک نمایشگر 65 اینچی اولد پرده برداری کرد که می‌توانید آن همانند یک پرده رول کنید.
ما مطمئن نیستیم که گوشی ZTE به معنای واقعی منعطف باشد، اما این خوب است که بدانیم زمان زیادی تا در دست گرفتن گوشی های تاشو توسط طیف عظیمی از کاربران سراسر جهان باقی نمانده است.

    نظر خودتان را ارسال کنید