noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فهرست لوازم جانبی رسمی گوشی Samsung Note10 منتشر شد

نویسنده: gsmarena.com ۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲ ب.ظ مشاهده: ۲۴۷ بار
فهرست لوازم جانبی رسمی گوشی Samsung Note10 منتشر شد

در کنار هر پرچم دار از سامسونگ، قاب ها و اکسسوری های رسمی برای آن تولید می شوند. فروشگاهی به نام MobileFun فهرستی از اکسسوری های رسمی گوشی Samsung Note10 به همراه قیمت هایشان منتشر کرده است.
در این فهرست، قاب یا اکسسوری خاص و جدید به چشم نمی خورد. در واقع تمام این قاب ها و اکسسوری ها را قبل از این پرچم دار دیده ایم. 

 گوشی Samsung Note10
در این فهرست، دستگاه ها با نام های Davinci 1  و   Davinci 2 عنوان شده اند که همان گوشی Samsung Note10 و نوت 10 پرو هستند. بر اساس این فهرست نوت 10 پرو همان ورژن 5G است. اگر نوت 10 پرو دارای دو ورژن 5G و 4G باشد، می توان از قاب یکسان برای آن ها استفاده کرد. این بدان معنی است که تفاوت ظاهری در آن ها وجود نخواهد داشت.
 
فهرست اکسسوری ها شامل قاب های مختلفی است. قاب های موجود عبارتند از: قاب LED View، Clear View، LED ، Leather ،  Protective Standing Silicone  . همه ی این قاب ها دارای SKU برای Davinci 1 و Davinci 2 هستند و قیمت آن ها از 25 یورو شروع می شود و به 60 یورو می رسد. 
رنگ های نقره ای، صورتی، قرمز، مشکی، سفید و خاکستری این قاب ها موجود است. قاب های چرمی در رنگ های خاص آبی و شتری موجود است. وب سایت های رسمی را برای مشاهده ی فهرست اکسسوری های رسمی برای نوت 10 چک کنید. نوت 10، در تاریخ هفتم آگوست رونمایی می شود. 
 
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

    نظر خودتان را ارسال کنید