noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی Samsung Note 10 Plus در آزمایش سقوط، iPhone XS را شکست داد

نویسنده: phonearena ۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸ ق.ظ مشاهده: ۳۹۶ بار
گوشی Samsung Note 10 Plus در آزمایش سقوط، iPhone XS را شکست داد

گوشی Samsung Note 10 Plus در آزمایش سقوط، iPhone XS را شکست داد

با برخورداری از جدیدترین و سخت ترین  Gorilla Glass یعنی نسخه ی 6 آن، گوشی Samsung Note 10 Plus باید سقوط از ارتفاع ، مثل افتادن از جیب را حتی بر روی سطوح سخت طاقت بیاورد. 
هنگامی که آزمایش سقوط بر روی نوت 10 پلاس که پنل پشت و جلویش از شیشه ی مشابه iPhone XS Max ساخته شده است، انجام شد؛ نوت 10 پلاس جان سالم به در برد و به کار خود ادامه داد. در مورد اس 10 پلاس اما قضیه فرق می کرد؛ بعد از سقوط حسگر اثر انگشت آن کار نمی کرد. در مقایسه ی اس 10 پلاس و XS MAX ، آیفون برنده شد. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


در دفاع از اس 10 پلاس باید گفت که این گوشی تنها در جلو از  Gorilla Glass 6 برخوردار است اما Note 10+ از هر دو سمت به این محافظ مجهز است. 
نوت 10 پلاس  بعد از انجام تست، بیشتر از XS MAX ترک برداشته بود اما تعادل وزنش سبب شد این گوشی از جلو به زمین نخورد و به همین علت صفحه نمایش و کارایی اش بهتر از آیفون باقی ماند و در نهایت در آزمایش پیروز اعلام شد.
البته نباید فراموش کرد که  نوت 10 پلاس دارای محافظ صفحه نمایش نیز هست اما قبل از تست این نوار کنده شد و همچنان از آیفون مقاوم تر عمل کرد. سامسونگ خیلی بهتر از اپل از صفحه نمایش محافظت کرده و دیگر لازم نیست توصیه کنیم از قاب استفاده کنید. 

    نظر خودتان را ارسال کنید