noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی Samsung Galaxy S10 Plus مدل المپیکی رونمایی شد

نویسنده: sammobile.com ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۹ ب.ظ مشاهده: ۴۹۴ بار
گوشی Samsung Galaxy S10 Plus مدل المپیکی رونمایی شد

گوشی Samsung Galaxy S10 Plus

سامسونگ گوشی Samsung Galaxy S10 Plus مدل المپیکی را به مناسبت بازی های المپیکی تابستان 2020 توکیو رونمایی نموده. این رونمایی در ژاپن صورت گرفته و تعجبی هم ندارد که نخستین کشوری که S10 Plus المپیکی در آن به فروش خواهد رسید ژاپن باشد. ژاپنی ها و افرادی که در این کشور اقامت دارند هم اکنون می توانند آن را با قیمت 1000 دلار از طریق فروشگاه Docomo تهیه کنند.
این نخستین باری نبوده که سامسونگ یک گوشی را مخصوص المپیک ارائه می کند. سامسونگ Galaxy Note را مخصوص مسابقات  المپیک 2012 و پس از آن Galaxy Note 3 را در سال 2014 و سپس Galaxy S7 Edge را در سال 2016 و Galaxy Note 8 را در سال 2018 مخصوص مسابقات المپیک ارائه نمود. دلیل ارائه ی این گوشی های مخصوص المپیک این است که سامسونگ یکی از اسپانسرهای اصلی این مسابقات بوده و تا سال 2028 نیز همکاری این شرکت با سازمان المپیک جهانی ادامه دارد. 
 
galaxy-s10-plus-olympic-game-1
 
گوشی Samsung Galaxy S10 Plus مدل المپیک تفاوت چندانی با رنگ سفید یا Prism White گوشی S10 Plus نداشته و تنها نام و علامت المپیک توکیو 2020 به آن اضافه شده. سامسونگ اعلام نموده که یک جفت گلکسی بادز نیز همراه با این دستگاه به رنگی مشابه به مشتریان داده خواهد شد. 
 
هنوز مشخص نیست که آیا سامسونگ می خواهد این مدل المپیک را به دیگر بازار ها ارائه نماید یا خیر. البته سامسونگ هم اعلام نکرده که قصد ارائه ی آن را به دیگر بازارها ندارد و باید صبر کرد و دید چه تصمیم خواهد گرفت. در سال های گذشته سامسونگ گوشی های المپیکی را در بازارهای مختلف ارائه نموده بود و در توکیو قصد دارد تا امکان انتشار تصاویر مخصوص VR را نیز به S10 Plus المپیکی اضافه کند. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید