noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی Samsung Galaxy Note 10 با حاشیه ای بسیار باریک

نویسنده: sammobile.com ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۶ ب.ظ مشاهده: ۲۳۳ بار
گوشی Samsung Galaxy Note 10 با حاشیه ای بسیار باریک

گوشی Samsung Galaxy Note 10 با حاشیه ای بسیار باریک

رندرهای منتشر شده از گوشی Samsung Galaxy Note 10 نشان می دهد، سامسونگ به صورت قابل توجهی حاشیه ها را حذف کرده است. این خبر، در چین منتشر شده است و عکسی که ما در اختیار داریم، عکس یک محافظ صفحه نمایش برای نوت 10 می باشد. 
از این تصویر پیداست که حاشیه های نوت 10 به وضوح از نوت 9 باریک تر است؛ هرچند حاشیه ی پایینی کمی پهن تر است. این محافظ صفحه نمایش برشی برای دوربین سلفی ندارد. حساب کاربری @UniverseIce  در توییتر نوشته که علت نبود برش برای دوربین سلفی، در دسترس نبودن اطلاعات کافی از پانچ دوربین بوده است. همین اتفاق در مورد محافظ صفحه نمایش S10 هم افتاد. 
اگر حاشیه های این محافظ درست و دقیق طراحی شده باشند، پس هر دو مدل گوشی Samsung Galaxy Note 10 دارای حاشیه های بسیار باریکی خواهند بود. همانطور که می دانیم نوت 10 دارای دو ورژن 6.3 اینچی و 6.75 اینچی است. کاهش قطر حاشیه ها راه حل بسیار معقولی برای بزرگ تر کردن صفحه نمایش بدون بزرگ تر کردن اندازه ی دستگاه می باشد. 
این ها اطلاعات اولیه هستند و هر روز تغییر می کنند اما چیزی که می توان بر روی آن حساب کرد، بزرگتر بودن صفحه نمایش نسبت به مدل های قبلی و وجود پانچ دوربین سلفی  است. در اخبار پیشین آمده بود، برش دوربین در وسط دستگاه قرار خواهد گرفت. اما در نوت 10 پرو که احتمالاً دوربین سلفی دوگانه خواهد داشت، مثل S10+ لنز دوربین در گوشه ی صفحه جای گذاری می شود. 
متغیرهای زیادی وجود دارند که در نزدیکی تاریخ عرضه، عوض می شوند تا بالاخره شکل تکامل یافته به بازار روانه شود. انتظار نمی رود سامسونگ قبل از آگوست از پرچم دارش پرده برداری کند. 

گوشی Samsung Galaxy Note 10
 
تشخیص رم میکرو اس دی اصل و تقلبی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید