noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی Samsung Galaxy Fold توسط سامسونگ تقویت می شود

نویسنده: sammobile.com ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶ ق.ظ مشاهده: ۳۷۲ بار
گوشی Samsung Galaxy Fold توسط سامسونگ تقویت می شود

گوشی Samsung Galaxy Fold

بعد از آن که گوشی های آزمایشی گلکسی فولد با مشکل روبرو شدند، سامسونگ عرضه ی گوشی Samsung Galaxy Fold را به تعویق انداخت. قرار بر این بود این دستگاه در 26 آوریل در امریکا و یک هفته بعد از آن در اروپا عرضه شود. این اتفاق نیفتاد و این کمپانی هنوز هم تاریخ دقیق برای عرضه ی گوشی Samsung Galaxy Fold مشخص نکرده است. 
این کمپانی همه ی نمونه ها را جمع آوری کرد و اظهار کرد باید آن را تقویت کند. گزارش جدیدی از کره ی جنوبی، جزئیات بهسازی این تلفن همراه تاشو را منتشر کرده است. 

علت خرابی گلکسی فولد

بر اساس این گزارش، سامسونگ لایه ی رویی صفحه نمایش را به آن وصل کرده است. این امر باعث می شود کاربران دیگر نتوانند آن را جدا کنند. بیشتر صفحه نمایش ها به خاطر این اشتباه شکستند. مصرف کنندگان آن را با محافظ صفحه اشتباه گرفتند. سامسونگ در سخنرانی های خود گفته بود که این لایه نباید جدا شود. اتصال این لایه به صفحه نمایش ایده ی خوبی بود. 

تاریخ فروش گلکسی فولد

همچنین فضایی خالی در بالا و پایین لولا وجود داشت. کرک و کثیفی از آنجا وارد می شد و به زیر لایه ی صفحه نمایش می رفت و به آن صدمه می زد. سامسونگ این فضا را پر کرده تا از ورود جسم خارجی به آن جلوگیری کند. این کمپانی باید برچسب هشدار بر روی بسته بندی تعبیه کند. نسخه های مصرف کنندگان دارای هشدارهای بیشتری خواهند بود.
ورژن بهبود یافته توسط کمپانی های کره ی جنوبی تست شده است. از سامسونگ انتظار می رود تاریخ دقیق عرضه را در همین ماه اعلام کند. گفته می شود این گوشی در ژوئن به بازار می آید. مدیرعامل سامسونگ موبایل تایید کرده که به زودی تاریخ عرضه ی گوشی Samsung Galaxy Fold را اعلام می کنند. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید