noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی Samsung Galaxy A80 نسخه مشکی صورتی از روز یکم عرضه می شود

نویسنده: sammobile.com ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱ ق.ظ مشاهده: ۸۳۹ بار
گوشی Samsung Galaxy A80 نسخه مشکی صورتی  از روز یکم عرضه می شود

گوشی Samsung Galaxy A80 نسخه مشکی صورتی

سامسونگ از رنگ مشکی صورتی استفاده کرده تا گوشی Samsung Galaxy A80 را تبلیغ کند. این رنگ خاص در مراسم رونمایی هم موجود بود و در آگهی های بازرگانی نیز استفاده می شد. این کمپانی، پیشنهادهای ویژه ای برای رنگ مشکی صورتی Galaxy A80 در برخی از بازارها در نظر گرفته است. این اتفاق در سنگاپور هم می افتد. 

پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی
سامسونگ نسخه ی مشکی صورتی این دستگاه را از تاریخ یکم آگوست در سنگاپور به فروش می رساند. خریداران می توانند این گوشی را از فروشگاه Samsung Experience و فروشگاه های رسمی سامسونگ تهیه کنند. 
نسخه ی مشکی صورتی  Galaxy A80 از نظر سخت افزاری با ورژن های دیگر تفاوتی ندارد. رنگ این دستگاه مشکی است که با صورتی زینت داده شده است. سامسونگ در پیشنهاد ویژه، این گوشی را با گلکسی بادز و گلکسی واچ عرضه می کند. 
برخی چیزها در مورد نسخه ی مشکی صورتی متفاوت است. برای مثال این دستگاه استند شارژ مشکی صورتی و یک قاب مخصوص همراه خود دارد. نیازی به گفتن نیست که حتماً اکسسوری هایی با این رنگ بندی عرضه خواهد شد. 
سامسونگ همچنین می گوید که کاربران، در نرم افزار هم با آیتم های مشکی صورتی مواجه خواهند شد. گوشی با یک انیمیشن مشکی صورتی روشن می شود. این انیمیشن در Watch Active وجود دارد. تم ها، آیکون ها و صفحه ی خانه ی شخصی سازی شده نیز در کنار برچسب شخصیت های مشکی صورتی وجود دارد. مشتریان سنگاپور می توانند پکیج پیشنهادی را از تاریخ یکم آگوست به مبلغ 875 دلار تهیه کنند.
 

نظر خودتان را ارسال کنید