noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی Samsung Galaxy A50 قدرتمند و مقاوم از هر نظر

نویسنده: 91mobiles ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲ ق.ظ مشاهده: ۳۷۷ بار
گوشی Samsung Galaxy A50 قدرتمند و مقاوم از هر نظر

گوشی Samsung Galaxy A50 قدرتمند و مقاوم از هر نظر

اگر تا به حال در انتظار این بودید که ببینید گوشی Samsung Galaxy A50 چقدر مقاومت داشته ، امروز این صبر و انتظار به پایان خواهد رسید. زک در کانال یوتیوبی و مشهور JerryRigEverything تست مقاومت را بر روی گوشی هوشمند و میان رده ی Galaxy A50 سامسونگ به انجام رسانده. گوشی میان رده ی Galaxy A50 یک گوشی از پیشرفته ترین گوشی میان رده ای بوده با بدنه ی گلاستیک و سخت افزار میان رده ارائه شده. بدنه ی گلاستیک این گوشی در تست انجام شده مقاومت خوبی را از خود نشان داده اما بهتر است برای محافظت بیشتر از برخورد آن با اشیاء تیز جلوگیری کنید زیرا به راحتی خط می افتد. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
تست انجام شده با آزمایش مقاومت نمایشگر جلوی گوشی آغاز شده تا میزان مقاومت آن سنجیده شود ، بر روی این نمایشگر سامسونگ از محافظت Gorilla Glass 3 استفاده نموده و مانند دیگر پنل های دارای Gorilla Glass در فشار سطح 6 این صفحه خط افتاده و در فشار سطح 7 عمق تورفتگی افزایش پیدا کرده. بدنه ی گلاستیک همانطور که پیشتر نیز اشاره شد در برابر اشیاء نوک تیز مقاومت زیادی نداشته و رنگ کناره های گوشی به راحتی با چاقو بریده می شود. سیستم سه دوربینه ای که در پشت گوشی قرار گرفته با شیشیه ای قطور محافظت شده و به سختی خط می افتد. 
 
تست بعدی انجام شده به نام " تست شعله " شناخته شده و زک در آن شعله را در برابر نمایشگر قرار داده تا ببیند تل چه حد صفحه ی AMOLED در برابر گرما مقاومت از خود نشان می دهد. نمایشگر پس از گذشت 30 ثانیه قرار گرفتن در برابر آتش دیگر واکنشی نداشت و همگی فکر کردن که این آخر کار نمایشگر AMOLED است اما باری دیگر نمایشگر روشن شد و بدون هیچ اثری از آسیب دیدگی به کار خودش ادامه داد و همه را شگفت زده کرد. گوشی Samsung Galaxy A50 مجهز به حسگر درون صفحه بوده و با اینکه خط های زیادی بر روی صفحه کشیده شده و در برابر حرارت قرار گرفته ، به خوبی و بدون نقص به کارش ادامه داده. سامسونگ در این گوشی از حسگر اثر انگشت اپتیکال استفاده کرده ، حسگری متفاوت نسبت به حسگر اثر انگشت درون صفحه ی استفاده شده در Galaxy S10 ، بی تردید ایده ی اضافه کردن ویژگی های پرچمداران به سری Galaxy A توانسته سامسونگ را به موفقیت دیگری برساند و همگی از این ویژگی ها ابراز رضایت کرده اند. 
 
در تست خمیدگی و تحت فشار بودن نیز گوشی Samsung Galaxy A50 مقاومتی بالا از خود نشان داده و با اینکه بدنه ی آن از جنس گلاستیک بوده ، آسیب ندیده اما زمانی که بیش از حد گوشی خم شده صدایی مانند شکستن از داخل آن شنیده شده که البته نه بر روی عملکرد گوشی تاثیر داشته و نه شکستگی ظاهری دیده شده. حتی نمایشگر گوشی ترک برنداشته و حسگر های آن به خوبی و مانند گذشته به فعالیت ادامه داده اند. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید