noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی Samsung A80 چه زمانی عرضه می گردد

نویسنده: ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰ ب.ظ مشاهده: ۳۱۱ بار
گوشی Samsung A80 چه زمانی عرضه می گردد

گوشی Samsung A80 چه زمانی عرضه می گردد

گوشی Samsung A80 : دوربین های بازشو، به تدریج به یکی از راهکارهای حذف دوربین از صفحه نمایش های بی کران تبدیل می شوند. در حال حاضر چندین گوشی با دوربین بازشو در بازار وجود دارد. گوشی هایی مثل Oppo Find X  با داشتن مکانیزم کشویی کمی متفاوت تر هستند ؛ دوربین به صورت کشویی بیرون می آید و پس از گرفتن عکس دوباره به صورت کشویی بسته می شود. 
مکانیزم کشویی همان مکانیزمی است که سامسونگ استفاده کرده، اما تفاوت سامسونگ با برندهای دیگر در این است که دوربین سامسونگ هم کشویی است و هم چرخشی. گوشی Samsung A80 اولین گوشی با صفحه نمایش بی کران و بدون روزنه محسوب می شود. دوربین چرخشی چند سال پیش توسط Oppo در گوشی Oppo N1 به کار گرفته شد. به هر حال استفاده از دوربین اصلی برای گرفتن سلفی بسیار لذت بخش بخش است.
 
سامسونگ باید در مورد این گوشی جذاب سرعت عمل به خرج  دهد. بنا بر این بود که گوشی Samsung A80 از اواخر ما می وارد بازار شود اما بعدا سامسونگ اعلام کرد که اوایل جولای از آن رونمایی می کند.  A80 در وب سایت سامسونگ در کشورهای مختلف قرار گرفت اما گزینه ی خرید برای آن فعال نشده است
سامسونگ باید برای عرضه ی این نوع دوربین عجله می کرد؛ چرا که ایسوس با عرضه ی  Zenfone 6 با دوربینی که 180 درجه می چرخید، بازار را به سمت خودش جلب کرد. مکانیزم سامسونگ پیچیده تر است و دوربین بعد از باز شدن می چرخد.
 
سامسونگ باید کمی نگران باشد؛ زیرا برندهای دیگر این ایده را عرضه کرده اند. برندهای چینی قدرت آن را دارند که سایر برندها را به حاشیه برانند. در حالی که ما منتظر گوشی بدون پانچ سامسونگ هستیم ایسوس این چنین دستگاهی را به فروش رسانده است. A80 رقیب Zenfone 6 خواهد بود. سامسونگ قصد دارد تا با تاخیر در عرضه، گوشی همه چیز تمامی به بازار روانه کند. سامسونگ باید کارهای عقب افتاده را کنار بگذارد و خودش را به رقابت بازار برساند. 
 
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید