noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی S6 شاید اندروید ۸ (Android Oreo) را دریافت کنند اما زیاد امید نداشته باشید!

نویسنده: toranji.ir ۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۳ ب.ظ مشاهده: ۴۳۶ بار
گوشی S6 شاید  اندروید ۸ (Android Oreo) را دریافت کنند اما زیاد امید نداشته باشید!

گوشی S6 شاید  اندروید ۸ (Android Oreo) را دریافت کنند اما زیاد امید نداشته باشید!

سامسونگ سال بسیار درخشانی را پشت سر گذاشته است و اگر بخواهد به موفقیت خودش در بین کاربران ادامه دهد، بحث آپدیت نرم افزاری را نباید دست کم بگیرد. همانطوری که می‌دانیم بحث آپدیت به اندروید ۸ یا همان اوریو برای دستگاه پرچمدار فعلی یعنی گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس در کره جنوبی شروع شده است و بزودی برای دیگر کشور‌ها نیز آماده خواهد شد. در ادامه همراه باشید.

گوشی S6 سامسونگ را می‌توان شروع تغییرات بسیار جدی سامسونگ دانست. یکی از آپدیت‌هایی که صحبت‌هایی مبنی بر عرضه ان به میان آمده است همین دریافت اندروید ۸ است. به نظر می‌رسد به صورت فنی این دستگاه کاملا می‌تواند آپدیت را دریافت کند و مشکلی از این نظر نیست حتی درصد هماهنگی را هم ۱۰۰ درصد بیان کرده‌اند اما آیا سیاست‌های شرکت اجازه آماده سازی نهایی این اپدیت را خواهد داد یا خیر؟

در هر صورت گفته شده است که اندروید ۸ اوریو برای گوشی S6 در ماه فوریه همزمان با عرضه جهانی آپدیت اندروید برای گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس خواهد بود که بسیار اتفاق هیجان انگیزی است.

گوشی S6Samsung-Galaxy-S6-android-8-001
این بحث به صورت رسمی توسط پشتیبانی سامسونگ تایید و یا رد نشده است به همین دلیل به صورت کامل نمی‌توان گفت که آیا آپدیت عرضه می‌شود یا خیر اما در هر صورت این را باید مطمئن باشیم که با نسخه‌های کاستوم گلکسی اس ۶ شما توانایی اجرای کامل اندروید ۸ را دارد پس اگر سامسونگ آن را عرضه نکرد، خودتان دست به کار شوید!

    نظر خودتان را ارسال کنید