noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی S11 Samsung , اندروید Q رابط کاربری One UI 2.0 را به همراه می آورد

نویسنده: sammobile.com ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶ ق.ظ مشاهده: ۵۷۸ بار
گوشی S11 Samsung , اندروید Q رابط کاربری One UI 2.0 را به همراه می آورد

گوشی S11 Samsung , اندروید Q رابط کاربری One UI 2.0

انتشار اندروید Q از سوی سامسونگ برای تلفن های همراهش، ورژن 2.0 پوسته ی  One UI را به همراه می آورد. همچنین گوشی S11 Samsung  با رابط کاربری  One 2.1عرضه خواهد شد. به روزرسانی بزرگ بعدی اندروید ورژن جدید رابط کاربری سامسونگ را نیز با خود به ارمغان می آورد. 
مشخصات و قابلیت های جدید ورژن دوم رابط کاربری سامسونگ مشخص نیست. تنها چیزی که می توان گفت بهبود Digital Wellbeing است که گوگل در ماه می راجع به آن صحبت کرد. این بهبود شامل  Focus Mode می شود که به کمک آن کاربران می توانند برنامه های برهم زننده ی تمرکز را بشناسند و آن ها را در حالت سکوت قرار دهند. سایر قابلیت های اندروید Q در به روزرسانی اندروید سامسونگ حضور خواهند داشت. قابلیت Live Captions تنها برای گوشی های پرچم دار ارائه می شود. 
می توان به سامسونگ برای در نظر گرفتن ویژگی های خاص و انحصاری برای گوشی ها و تبلت هایش اعتماد کرد. اندروید Pie و One UI 1.0  قابلیت های ریز و درشت زیادی را با خود به همراه آوردند و سامسونگ با One UI 1.1 و  Bixby Routines در Galaxy S10 به راه خود ادامه داد. Bixby Routines هنوز به مدل های قدیمی تر راه پیدا نکرده است. 
با توجه به انتشار اندروید Pie برای همه مدل دستگاه های سامسونگ، امید آن می رود اندروید Q  هم برای دستگاه های میان رده و پایین رده عرضه شود. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

نظر خودتان را ارسال کنید