noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی S10e و بزرگترین خبر افشا شده

نویسنده: gsmarena.com ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۸ ب.ظ مشاهده: ۵۹۲ بار
گوشی S10e و بزرگترین خبر افشا شده


گوشی S10e و بزرگترین خبر افشا شده

چند هفته قبل از رونمایی جزئیات تمامی سری گوشی‌های گلکسی S10 به تدریج واضح و واضح‌تر شد. خبر لورفته‌ی بزرگ امروز ارزان‌ترین عضو این خانواده را پوشش می‌دهد ـ گوشی Galaxy S10e.
با اسم این گوشی شروع کنیم ـ پسوند Lite را فراموش کنید. اسم گوشی S10e توسط عکس‌های زیر و سند گواهی تأیید آژانس تایوانی NBTC مورد تأیید قرار گرفته است. در ادامه‌ی این مطلب عکس‌هایی واقعی از گوشی Galaxy S10e را مشاهده می‌کنید. یکی از این تصاویر یک خط کش دستی را در کنار سوراخ پانچ دوربین جلویی نشان می‌دهد. سنجش این خط‌کش نشان می‌دهد که سایز دوربین سلفی درون صفحه 10 میلی‌متر است. به نظر می‌رسد که سامسونگ قرار نیست سوراخ پانچ را با عناصر هوشمند UI بپوشاند. 

 

 با وجود اینکه مدل‌های S10 و S10+ به ترتیب از صفحه‌ی 6.1 و 6.4 اینچی خمیده و اسکنر اثر انگشت درون صفحه‌ای برخوردار خواهند بود، S10e دارای صفحه‌ی 5.8 اینچی تخت و اسکنر اثر انگشت کناری‌ای که در درون دکمه‌ی Power قرار داده شده، می‌باشد. 

   
در پایان هفته‌ی گذشته نخستین رندرهای S10e منتشر شد و امروز با این عکس‌های جدید می‌توانیم تصویر کامل این گوشی را ببینیم. تنها بخشی که در رندرهای هفته‌ی قبل وجود نداشت تصویر اسکنر اثر انگشت کناری دستگاه بود که در عکس زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید. متاسفانه هنوز از مدل زرد رنگ این گوشی عکسی در دسترس نیست و این تنها چیزی است که هنوز تصوری از آن نداریم.

شرکت سامسونگ هر سه مدل سری گوشی S10 را در بیستم فوریه به نمایش خواهد گذاشت و روز بعد آن‌ها را پیش‌فروش خواهد کرد. با توجه به میزان اخباری که تاکنون منتشر شده جزئیات چندانی درباره‌ی این گوشی‌ها نمانده که تا روز عرضه برای فهمیدنش منتظر بمانیم. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید