noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی S10 با دوربین 3D

نویسنده: gadgetnews.ir ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸ ب.ظ مشاهده: ۵۰۲ بار
گوشی S10 با دوربین 3D


گوشی S10 با دوربین 3D عرضه می شود؟

 
گوشی S10 : سال آینده دهمین سالگرد عرضه خانواده گلکسی اس (Galaxy S) سامسونگ است. بدون تعارف باید گفت از فدیمی ترین و موفق ترین خانواده های پرچمدار اندرویدی است، حتی برند “گلکسی” از برند “اندروید” شناخته شده تر است و این نشان می دهد که خیلی از کاربران اندروید را از نگاه سامسونگ دیده اند! همانطور که آیفون X یک دستگاه شایسته برای دهمین سالگرد عرضه آیفون بود، سامسونگ هم به دنبال عرضه یک موبایل شایسته برای دهمین سالگرد عرضه گلکسی اس است. یکی از قابلیت هایی که قرار است گوشی S10 یا هر نامی که بر آن بگذارند، ارایه کند دوربین 3D است! 

گوشی S10

samsung-galaxy-s10-002
 
خب اجازه بدهید خیلی ساده بگوییم معنی دوربین 3D چیست! منظور از دوربین 3D نه آن دوربین های اچ تی سی Evo 3D است که سال 2011 معرفی شد و نه آن تصور فانتزی که ما در ابتدای خواندن این تیتر به ذهنمان آمد! منظور از دوربین 3D سیستمی شبیه به چیزی است که در تصویر بالا می بینید و چیزی که در تصویر بالا می بینید همان Face ID آیفون X است! به کمک این نوع دوربین شما قادر خواهید بود تا عمق را تشخیص دهید و یکی از کارایی های آن تشخیص چهره 3 بعدی با امنیت بسیار بالا است.
 
هم چنین می تواند در سیستم AR Emoji سامسونگ که هنوز بسیار ناپخته است اما حداقل ایده آن کپی اپل نیست  استفاده شود. کسی چه می داند، شاید قابلیتی شبیه به 3D Creator اکسپریا ایکس زد 1 نیز که توسط توسعه دهنده های اپل بر مبنای Face ID در حال توسعه است، برای گوشی S10 نیز وجود داشت! این دوربین یکی از اولین اجزایی است که استفاده از آن در گلکسی اس 9 قطعی شده است.
 
شما چطور فکر می کنید؟ آیا سامسونگ در گلکسی اس 10 یا هر دستگاهی که برای دهمین سالگردی گلکسی اس (Galaxy S) ارایه شود، از دوربین 3 بعدی استفاده می کند؟

نظر خودتان را ارسال کنید