noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی S10 X همراه با ارتقای بزرگ

نویسنده: forbes.com ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸ ق.ظ مشاهده: ۵۴۲ بار
گوشی S10 X همراه با ارتقای بزرگ

گوشی S10 X همراه با ارتقای بزرگ 

از آنجایی که سامسونگ می‌داند دیر یا زود باید جلوی برخی شایعات را بگیرد، در نهایت معانی پنهان پشت تبلیغات رسمی گوشی S10 X را رسما بیان کرده است. این بیان رسمی نشان می‌دهد چیزی که در انتظارش بودیم حتی بزرگ‌تر از آن است که تصور می‌کردیم. 
samsung-galaxy-s10-19
گوشی S10 X

 بنا به سنتی که شرکت سامسونگ همیشه در پیش گرفته است اکنون این شرکت جزئیات ارتقا های تازه‌ی خود را  وب سایت ANATEL، آژانس ارتباطات مخابراتی ملی برزیل، آپدیت کرده است که نشان می‌دهد بهبودهای قابل توجهی در باتری سری گوشی‌های S10 انجام داده است. بنا به گزارش وبسایت Nashville Chatter سامسونگ گوشی‌های سری S10 خود را با این باتری‌ها عرضه خواهد کرد:
Galaxy S10 Lite - 3000 mAh
Galaxy S10 - 3300 mAh
Galaxy S10 Plus - 4000 mAh
مقدار این باتری‌ها حداقل توانی است که برای این سری در نظر گرفته شده است و ممکن است در نهایت در زمان عرضه‌ی رسمی در مدل‌های مختلف این سری توان بالاتری را نیز شاهد باشیم. در مقایسه با گوشی‌های سری قبل سامسونگ این ارتقاها پیشرفت‌های قابل توجهی محسوب می‌شوند. 
samsung-galaxy-s10-20
گوشی S10 X

 علاوه بر این، یکی از خبرچین‌های معروف گفته است که سری S10 از ویژگی‌های فوق العاده‌ای برای مصرف بهینه‌ی باتری و ساختار خنک کننده‌ی پیشرفته‌تری برخوردارند که طول عمر باتری را حتی بهتر خواهد کرد؛ و همچنین لازم به اشاره است که این سری از تکنولوژی شارژ سریع نیز بهره خواهد گرفت. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید