noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی S10 قرمز

نویسنده: sammobile.com ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰ ق.ظ مشاهده: ۲۶۶ بار
گوشی S10 قرمز

گوشی S10 قرمز : چند روز قبل، چندین رندر مختلف از گوشی Galaxy S10e به صورت آنلاین منتشر شد. امروز، رندرهایی تازه ای منتشر گردیده اند که گوشی S10 قرمز را به ما نشان می‌دهند. تاکنون، می‌دانیم که گوشی گلکسی S10 در رنگ‌های سفید، آبی، سیاه و سبز عرضه خواهد شد. ممکن است همانند رنگ زرد که مختص به مدل S10e می‌باشد، رنگ قرمز نیز مختص به مدل S10 باشد. 
galaxy-s10-cinnabar-red

گوشی S10 قرمز با توجه به رنگ این مدل می‌توان انتظار داشت که نسخه‌ی خاص تنها در یک کشور و به صورت محدود عرضه گردد. از آنجایی که رنگ قرمز در فرهنگ چین بسیار بار معنایی و فرهنگی غنی‌ای دارد به احتمال زیاد این گوشی تنها در بازار چین عرضه شود. شاید در نهایت این مدل در کره و سایر کشورهای آسیای جنوب شرق نیز منتشر شود اما به نظر نمی‌رسد که در بازارهای اروپایی و آمریکایی نیز در دسترس باشد. گوشی قرمز رنگ در کشورهای غربی چیزی بسیار نادر است و انتظار هم نمی‌رود که سامسونگ بخواهد به این زودی‌ها این هنجار را بشکند.
از آنجایی که تاریخ انتشار سری S10 بسیار نزدیک بوده و چیز زیادی به پایان انتظارمان برای عرضه‌ی این گوشی نمانده است؛ نیازی نیست که زیاد منتظر بمانیم تا رنگ‌ها، مشخصات و سایر ویژگی‌های دقیق این پرچم‌دار سامسونگ برایمان آشکار شود.
 

نظر خودتان را ارسال کنید